Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Züccaciye > Tüm Züccaciye Haberleri

 Tüketicilerin 1 Numaralı Tercihi Yine Paşabahçe Mağazaları Oldu

Etiketler

paşabahçe

Tüketicilerin 1 Numaralı Tercihi Yine Paşabahçe Mağazaları Oldu

Paşabahçe Mağazaları, AYD ve GFK işbirliğinde gerçekleştirilen “AVM’lerde Tüketicilerin Seçtiği 1 Numaralı Markalar” araştırmasında geçen yıl olduğu gibi bu yıl da “dekorasyon-mobilya” kategorisinde birincilik ödülünün sahibi oldu.

,Cam ve cam dışı ürünleriyle hayatın her anına anlam katan Paşabahçe Mağazaları, tüketicilerin bir numaralı tercihi olmayı sürdürüyor. ‘Yaşam’ ve ‘butik’ konseptli ürünleri ve kaliteli hizmet anlayışıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığında Türkiye’nin lider markası Paşabahçe Mağazaları, “AVM’lerde Tüketicilerin Seçtiği 1 Numaralı Markalar” araştırmasında “dekorasyon-mobilya” kategorisinde birinci seçildi.

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) ve GFK Türkiye tarafından gerçekleştirilen araştırmada, iki yıl üst üste ‘1 numaralı marka’ seçilen Paşabahçe Mağazaları, tüketicinin ilk tercihi olduğunu bir kez daha gösterdi.

Paşabahçe Mağazaları Genel Müdürü Esra Tokel, her zaman başarılarında en önemli kriterin müşterilerinin beğeni ve memnuniyetleri olduğunu belirterek, “Tüketicilerin değerlendirmesiyle üst üste iki yıldır aldığımız bu ödül, bu nedenle bizim için ayrı bir değer sahip. Tüketicilerin gönlünde taht kurmanın uzun, meşakkatli ve bir o kadar da değerli bir yolculuğun sonucu olduğunu çok iyi biliyoruz. İşte bu nedenle 57 yıldır müşterilerimize her zaman daha iyisini sunmak için çalışıyoruz. Bu önemli ödül, müşterilerine benzersiz bir alışveriş deneyimi ve keyfi yaşatan Paşabahçe Mağazaları’nın doğru yolda ilerlediğini göstermektedir” açıklamasını yaptı.


Paşabahçe Mağazaları A.Ş. Hakkında

Cam sektörünün global oyuncusu konumundaki Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları A.Ş. özgün, modern, yenilikçi ve müşteri odaklı yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır.
‘Yaşam’ ve ‘Butik’ konseptleriyle cam, seramik, porselen, ahşap, çelik sofra ve mutfak eşyalarının yanı sıra dekoratif koleksiyon ürünlerini de müşterilerinin beğenisine sunan Paşabahçe Mağazaları, bugün 11 ilde 44 mağaza ile hizmet vermektedir.
www.pasabahcemagazalari.com

Haberin Kaynağı : Lobby İletişim ve Etkinlik Danışmanlığı


19.12.2014

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş