Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Züccaciye > Tüm Züccaciye Haberleri

Tefal Tava Değil  TITANIUM

Etiketler

tefal “Titanium”

Tefal Tava Değil TITANIUM

Yeni seri ile yemekler daha lezzetli, mutfaklar daha şık

Mutfakların uzmanı Tefal’in, mükemmel dayanıklılık ve yüksek yapışmazlık özellikli Titanium ailesi Titanium Expertise, Titanium Pleasure, Titanium So Intensive serileri ile tava-tencere dünyasında çığır açmaya geliyor. 

Türkiye’de ilklerin öncüsü Tefal, “Titanium” kaplaması ile fark yaratıyor. Titanium ailesinin yeni üyeleri Titanium Expertise, Titanium Force ve Titanium So Intensive serileri, Ekim ayından itibaren mutfaklardaki yerini alacak. Tefal, aşınmaya ve yüksek ısıya dayanıklılığıyla dünyanın en gelişmiş materyallerinden biri olan Titanium’u tava ve tencerelerinde kullanarak, uzun ömürlü seriler geliştirdi. Uzun süre çizilmez yapısı ve yüksek yapışmazlık performansı sayesinde dayanıklı Titanium serisi mutfaklarda kolay kullanım sağlıyor.
Bu seriler dayanıklı Titanium kaplamasının yanı sıra ek özellikleri ile dikkat çekiyor.Titanium Expertise serisi, paslanmaz çelik sapları ve indiksiyon taban teknolojisine ile kullanıcısına kaliteli yemek yapma zevki sunuyor.Titanium Pleasure serisi, ısıyı eşit yayan Diffusal taban özelliği ve yanmaz, çizilmez, leke tutmaz emaye dış kaplaması ile kullanıcılarına keyifli bir pişirme deneyimi sunuyor. Zarif tasarıma sahip kupları ile de mutfaklara şıklık katacak.Titanium So Intensive serisi; eşit ısı dağılımı ve dayanıklı dış kaplaması ile sık yemek pişirmenin favorisi olacak. Ayrıca özel kulp yapısı sayesinde rahat ve kolay tutum sağlıyor.

Tefal hakkında
Tefal, 1945 yılında yapışmaz tavayı icat ederek, yemek yapmayı kolay ve zevkli hale getiren bir devrime imza atmış oldu. Bugün 120 ülkede faaliyet gösteren Tefal, yapışmaz tencere ve tavalar, düdüklü tencereler, elektrikli pişiriciler, yiyecek içecek hazırlama cihazları, ütüler ve tartılar ile dünyanın bir numaralı üreticisi haline geldi. Ürün ve teknolojisi ile alanında inovatif çözümler sunan Tefal, 1994 yılından bu yana Türkiye’de de faaliyet gösteriyor.

Groupe Seb hakkında:
Bünyesinde Tefal, Rowenta, Krups ve Lagostina gibi dev markaları bulunduran Groupe SEB, küçük ev aletleri alanında dünyanın önde gelen üreticilerinden birisidir. 150’den fazla ülkede bulunan Groupe SEB her yıl milyonlarca eşsiz kalitedeki ürünü tüketicileriyle buluşturmaktadır.

Haberin Kaynağı : Leo PR


15.09.2015

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş