Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Züccaciye > Tüm Züccaciye Haberleri

Sektörün Deneyimli İsmi Hisar'da

Etiketler

hisar

Sektörün Deneyimli İsmi Hisar'da

Yaklaşık yarım asırdır geniş ürün gamı ve kalitesiyle sofra sanatının lider markası olan Hisar'ın yönetim kadrosuna sektörün deneyimli ismi Suavi Koç dahil oldu.1986 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi işletme bölümünden mezun olan Suavi Koç, 1990 yılında iş hayatına Paşabahçe Cam San. Tic. A.Ş.’de Pazar Araştırma ve Planlama Raportörü olarak başladı. İlerleyen dönemlerde Paşabahçe’de İkram Sektörü Satış Şefi ve Bölge Müdürlükleri pozisyonlarına getirilen Koç, en son Paşabahçe Dağıtım Kanalı Müdürü olarak görev yaptı.

Hisar Çatal Kaşık ve Paslanmaz Madeni Eşya San ve Tic. A.Ş.’nin Yeniden yapılanması kapsamında, Yurtiçi, Yurtdışı Satış ve Pazarlama fonksiyonlarından sorumlu Direktör olarak atanan Koç, Rekabet Hukuku ve Bayi kanalı yapılandırma ve yönetimi konularında uzmanlık sahibidir. Başta Züccaciyeciler Derneği yönetim kurulu üyeliği olmak üzere, sektörel derneklerde ve çeşitli STK’larda görev almıştır. Evli ve 2 çocuk sahibi olan Koç, İngilizce bilmektedir. Ayrıca fotoğrafçılık ve denizcilik ile de ilgilenmektedir.

Hisar Hakkında:
1968 yılında kurulan HİSAR, köklü geçmişi geniş ürün gamı ve kalitesiyle konumlandırdığı yerini her geçen gün bir üst çizgiye taşıyor. Kurulduğu günden beri yeniliklerin ve kalitenin öncüsü olan HİSAR, bugün Türkiye’nin her yerinde ve dünya başkentlerinde üstün kalitesini ve ödüllü tasarımlarını müşterisi ile buluşturmaktadır. Sektörde ilk ISO 9001 belgesine sahip olan Hisar, 25.000 m2’ lik fabrikasında, en kaliteli çatal-bıçak- kaşık takımları ve çelik tencerelerini üretmektedir. Ürünlerde kullanılan hammadde Avrupa’nın önde gelen çelik üreticilerinden ithal edilmektedir (AISI 304 kalite, 18/10 krom/nikel alaşımlı 1.sınıf paslanmaz çelik) ve Hisar kalitesinin bir göstergesidir. Hisar tüketicilerine ömür boyu sorunsuz kullanılacak kalitede çatal-kaşık-bıçak ve çelik tencereler üretmektedir. Bu da Hisar’ın Türkiye pazarında ayrıcalıklı ve öncü ev eşyaları perakendecisi olmasını sağlamaktadır.

 

Haberin Kaynağı : Haber Atölyesi


10.12.2014

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş