Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Züccaciye > Tüm Züccaciye Haberleri

Porland Mağazalarında Dünya Kadınlar Günü'ne Özel Kaçırılmayacak Kampanya

Porland Mağazalarında Dünya Kadınlar Günü'ne Özel Kaçırılmayacak Kampanya

Porland 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü herkes sevdikleriyle mutlu sofralarda buluşsun diye, tüm ürünlerde %50’e varan büyük indirim ile kutluyor.

Porland Stüdyo ve Porland Fabrika Mağazalarında geçerli olacak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel tüm ürünlerde %50’ye varan indirim kampanyasında, yüzlerce ürün indirim heyecanı yaşayacak. Hem ev kullanıcıları hem de profesyonel kullanıcıların yararlanabileceği alışveriş şenliği, 6 Mart’15 Cuma günü başlayıp 8 Mart’15 Pazar günü sona erecek.

Porland’ın birbirinden şık ve göz alıcı koleksiyonları, sınırsız hediye seçeneği ile her zevke hitap eden ürün çeşidinden biri, sizin stilinizi yansıtacak!

6 – 7 – 8 Mart’15 tarihlerinde tüm ürünlerde geçerli olacak %50’ye varan indirim avantajı ile keyifli bir alışveriş fırsatı sunan Porland, indirimli ürünleriyle birbirinden şık ve eğlenceli sofralar hazırlamak için, sizleri mağazalarında bekliyor; Ankara Gülveren, Forum Ankara AVM, Antalya Aspendos Bulvarı, Aydın Kuşadası AVM, Bilecik Fabrika Satış Mağazası, Bursa Kent Meydanı AVM, Eskişehir, Gaziantep PrimeMall AVM, İstanbul Ataköy Plus AVM, İstanbul Beylikdüzü Perla Vista AVM, İstanbul Şişli Cevahir AVM, İstanbul Kozyatağı, İstanbul Selamiçeşme, İzmir Forum Bornova AVM, İzmir Pınarbaşı, Kayseri BYZ Garage AVM, Kocaeli Gebze, Muğla Bodrum Oasis AVM, Samsun Lovelet AVM.

Bahar alışverişiniz, hediye alışverişiniz, kahvaltı, çay günlük veya davet sofralarınız için binlerce çeşit, renk ve desendeki Porland ürünlerini keşfedin, Porland indiriminin keyfini yaşayın…

PORLAND Hakkında:
1976 yılında açılan ilk züccaciye mağazası ile temelleri atılan Porland markasının, doğuşu sayılabilecek bu ilk adımdan sonra, 1984 yılında özellikle gastronomi tüketicilerine yönelik masa üstü malzemeler pazarlama faaliyeti yürütülür. 1980'lerin sonuna doğru üretime yöneliş başlar 1992 yılında, % 100 yerli sermaye ile kurulan Porland; porselen üretiminin yanı sıra portföyündeki üç markası (Festino, Fiamma, Porland Style), yılda yaklaşık 70 milyon adet üretim kapasitesi, 1.500 çalışanı, 21 mağazası ve pek çok satış noktası ile sektörde önemli bir yere sahiptir. Porland, başarısını uluslararası platformlara da taşıyarak dört ana bölgede 40'den fazla ülkeye üretiminin % 65'ni ihraç etmektedir. 20 yılı aşkın Ar-Ge deneyimine ve güncel teknoloji ile donatılmış Ar-Ge laboratuvarlarına sahip olan Porland, bu yöndeki çalışmalarını strateji ve büyüme hedeflerine paralel olarak şekillendirerek, bu çerçevede hedef pazarlara optimize edilmiş ürünleri, yaratıcı tasarımları, çevreci yaklaşımlarla sunmaktadır. Porland, Türk Standartları Enstitüsünün 10850 kalite belgesine ilk sahip olan yerli porselen üreticisidir.

Haberin Kaynağı : PORLAND Kurumsal İletişim


09.03.2015

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş