Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Züccaciye > Tüm Züccaciye Haberleri

Paşabahçe Mağazaları'dan Kadınlar Günü'ne Özel Pembe Kampanya

Haberle ilgili fotoğraflar

Paşabahçe Mağazaları'dan Kadınlar Günü'ne Özel Pembe Kampanya

Geniş ürün yelpazesiyle hayatın her anını güzelleştirmeyi amaçlayan Paşabahçe Mağazaları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü seçili pembe renkli ürünlerde yüzde 10 indirimle kutluyor.

Şık sofraların ve evlerin ihtiyaçlarına hitap etmenin yanı sıra ‘Tarih-Kültür-Cam Koleksiyonları’ ile kültür mirasımızı oluşturan değerlerimizi de yaşatan Paşabahçe Mağazaları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü özel bir kampanyayla kutluyor.

Dekorasyon ve mutfak eşyaları alanında müşterilerine çok sayıda ve modern seçenekler sunan Paşabahçe Mağazaları, 6-8 Mart tarihleri arasında seçili pembe renkli ürünlerde yüzde 10 indirim uygulayacak.

Özgün yapısıyla ev, sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider olan Paşabahçe Mağazaları, ‘Yaşam’ ve ‘Butik’ konseptleri ile cam, seramik, porselen, ahşap, çelik sofra ve mutfak eşyalarının yanı sıra dekoratif koleksiyon ürünlerini de müşterilerin beğenisine sunuyor.


Paşabahçe Mağazaları A.Ş. Hakkında:

Cam sektörünün global oyuncusu konumundaki Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları A.Ş. özgün, modern, yenilikçi ve müşteri odaklı yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır.
‘Yaşam’ ve ‘Butik’ konseptleriyle cam, seramik, porselen, ahşap, çelik sofra ve mutfak eşyalarının yanı sıra dekoratif koleksiyon ürünlerini de müşterilerinin beğenisine sunan Paşabahçe Mağazaları, bugün 11 ilde 44 mağaza ile hizmet vermektedir.
www.pasabahcemagazalari.com

 

Haberin Kaynağı : Lobby İletişim ve Etkinlik Danışmanlığı


04.03.2015

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş