Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Züccaciye > Tüm Züccaciye Haberleri

Paşabahçe Mağazaları Çeşm-i Bülbül'e Farklı Bir Boyut Kattı

Etiketler

paşabahçe

Paşabahçe Mağazaları Çeşm-i Bülbül'e Farklı Bir Boyut Kattı

Paşabahçe Mağazaları, ustalık ve tasarımı göz alıcı bir biçimde buluşturan Çeşm-i Bülbül serisini mini boyutlarda yeni ürünler ekleyerek zenginleştirdi. Paşabahçe Mağazaları’nın Türk cam geleneğini yaşatan Çeşm-i Bülbül ürünleri yeni mini setlerle daha da zenginleşti.

Paşabahçe Mağazaları, her dönem büyük ilgi gören Çeşm-i Bülbül serisine farklı bir boyut kazandırdı. ‘Bülbül gözü’ anlamına gelen ve bir tür sıcak cam işleme tekniği olan Çeşm-i Bülbül’ün Paşabahçe Mağazaları’nın aynı adla anılan serisi mini boyuttaki yeni ürünlerle daha da zenginleşti.

Cam ustalarının, el becerilerini göz nuruyla birleştirerek cama hayat verdiği Çeşm-i Bülbül’ün mini setleri, Türk cam geleneğini yaşatan objeler olarak evlerdeki yerini alırken, aynı zamanda Paşabahçe Mağazaları müşterilerinin sevdiklerini mutlu ettikleri keyifli hediyeler olarak öne çıkıyor.
Geçmişi 19. yüzyılda III. Selim dönemine kadar uzanan ve tamamen el imalatıyla üretilen Çeşm-i Bülbül'ün mini boyuttaki vazo çeşitlerini ilerleyen dönemde vazo, sürahi, şekerlik, kase ve tabak alternatifleri izleyecek.

Paşabahçe Mağazaları A.Ş. Hakkında:

Cam sektörünün global oyuncusu konumundaki Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları A.Ş. özgün, modern, yenilikçi ve müşteri odaklı yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. ‘Yaşam’ ve ‘Butik’ konseptleriyle cam, seramik, porselen, ahşap, çelik sofra ve mutfak eşyalarının yanı sıra dekoratif koleksiyon ürünlerini de müşterilerinin beğenisine sunan Paşabahçe Mağazaları, bugün 11 ilde 44 mağaza ile hizmet vermektedir.
www.pasabahcemagazalari.com

Haberin Kaynağı : Lobby İletişim ve Etkinlik Danışmanlığı


09.12.2014

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş