Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Züccaciye > Tüm Züccaciye Haberleri

Paşabahçe "Korupark"Mağazası Hizmete Açıldı

Etiketler

paşabahçe

Haberle ilgili fotoğraflar

Paşabahçe "Korupark"Mağazası Hizmete Açıldı

Tüketicilerin gönlünde taht kuran perakende zinciri Paşabahçe Mağazaları, Bursa Korupark Alışveriş Merkezi’nde yeni mağazasını hizmete açtı. Toplam 500 metrekarelik alana sahip olan Korupark Paşabahçe Mağazası, cam ve cam dışı koleksiyon ürünlerinden oluşan yaklaşık 4 bin ürünü müşterilerinin beğenisine sunuyor.

İhtisaslaşmış mağazacılıkta özgün yapısıyla Türkiye’de lider olan Paşabahçe Mağazaları, Bursa Korupark Alışveriş Merkezi’nde yeni mağazasını hizmete açtı. Müşterilerine keyifli ve konforlu bir alışveriş deneyimi yaşatmayı amaçlayan Paşabahçe Mağazaları, Korupark AVM’de ‘Yaşam’ ve ‘Butik’ konseptleri adı altında yaklaşık 4 bin ürüne yer veriyor.

Toplam 500 metrekarelik alana sahip olan yeni mağazada, Selçuk Demirel, Latif Demirci ve Bedri Rahmi Eyüboğlu gibi Türkiye’nin ünlü sanatçılarının fikir ve çizgilerini taşıyan ‘İmza’ ve ‘Yansımalar’ koleksiyonlarının şık, fonksiyonel ve dekoratif ürünleri de müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Paşabahçe Korupark Mağazası’nın ‘Butik’ bölümünde Türkiye’nin zengin tarihsel ve kültürel mirasını gelecek nesillere aktarma misyonu ile bir sosyal sorumluluk projesi olarak ele alınan ve sınırlı sayıda üretilen ‘Tarih-Kültür-Cam Koleksiyonları’ da bulunuyor.

‘‘Bu yıl sonuna kadar 6 yeni mağaza daha açacağız’’

Paşabahçe Mağazaları Genel Müdürü Esra Tokel, mağazalaşma atağını 2015 yılında da sürdürdüklerini belirterek, “Büyüme hedeflerimiz doğrultusunda hem yurt dışında hem de yurt içinde yatırımlarımız devam ediyor. Yurt dışındaki ilk mağazamızı Nisan ayında tasarım ve modanın şehri olarak bilinen İtalya’nın Milano kentinde açtık. Şimdi de Bursa Korupark AVM’deki mağazamızı faaliyete geçiriyoruz. Bu yıl sonuna kadar 6 yeni mağaza daha açmayı planlıyoruz. Ayrıca var olan mağazalarımızda yenileme çalışmalarını da sürdürüyoruz. Amacımız daha çok noktada seçkin ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturmak. Müşterilerimize benzersiz alışveriş deneyimi ve keyfi yaşatmaya devam edeceğiz” dedi.

Paşabahçe Korupark Mağazası, haftanın her günü 10.00-22.00 saatleri arasında hizmet verecek.

Paşabahçe Mağazaları A.Ş. Hakkında:

Cam sektörünün global oyuncusu konumundaki Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları A.Ş. özgün, modern, yenilikçi ve müşteri odaklı yapısıyla sofra ve mutfak eşyaları zincir mağazacılığı alanında Türkiye’de lider konumdadır. ‘Yaşam’ ve ‘Butik’ konseptleriyle cam, seramik, porselen, ahşap, çelik sofra ve mutfak eşyalarının yanı sıra dekoratif koleksiyon ürünlerini de müşterilerinin beğenisine sunan Paşabahçe Mağazaları, bugün Türkiye’de 11 ilde 44 lokasyonda ve İtalya’nın Milano kentinde olmak üzere toplam 45 mağaza ile hizmet vermektedir.

 

Haberin Kaynağı : Lobby İletişim ve Etkinlik Danışmanlığı


04.05.2015

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş