Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Züccaciye > Tüm Züccaciye Haberleri

Paşabahçe Kışa Hazırlıkta Sağlık ve Zerafeti Buluşturuyor

Haberle ilgili fotoğraflar

Paşabahçe Kışa Hazırlıkta Sağlık ve Zerafeti Buluşturuyor

Cam ev eşyasında Türkiye’nin lideri Paşabahçe, mutfakları kışa hazırlıyor. Yaza ait doğal lezzetleri kışın sofralarına sağlıklı bir şekilde taşımak isteyenler için tasarlanan kavanozlar ve Homemade serisi, mutfaklara renk katıyor.

Paşabahçe’nin yepyeni puantiye kavanozları ve Homemade serisi ile yazın doğal lezzetleriyle hazırlanan konserve, reçel ve turşuları sağlıklı bir şekilde saklamak artık çok kolay.

Yaz sebze ve meyvelerinden kışın da mahrum kalmak istemeyenler konserve, turşu ve çeşit çeşit reçel yapma hazırlıklarına başlarken, Paşabahçe doğal lezzetlerden vazgeçmeyen müşterilerine kavanozları ve Homemade serisi ile yine şık çözümler sunuyor.

3 farklı boyda satışa sunulan Homemade serisi, şık formu sayesinde hiç yer kaybı olmadan raflara dizilebiliyor. İki farklı boyda, kırmızı-beyaz çeşidiyle raflardaki yerini alan puantiye kapaklı kavanozlar da, kışın sevdiklerinizle paylaşacağınız lezzetleri sağlıkla saklarken, mutfağınızı Retro esintilerle dekore etmenizi sağlıyor.

Paşabahçe Cam Sanayii ve Ticaret A.Ş. Hakkında:

Cam sektörünün global oyuncusu konumundaki Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Cam Sanayii ve Ticaret A.Ş., cam ev eşyası alanında Avrupa’nın ikinci, dünyanın ise üçüncü büyük üreticisidir. İhtisaslaşmış mağazacılıkta özgün yapısıyla Türkiye’de lider olan ‘Paşabahçe Mağazaları’nı da bünyesinde barındıran Paşabahçe Cam Sanayii ve Ticaret A.Ş. 80 yıllık geçmişiyle Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer almaktadır. Otomatik ve el imalatı olarak 20 binin üzerindeki ürün çeşidiyle çok geniş bir müşteri kitlesine hitap eden ve ürünlerini 140 ülkeye ihraç eden Paşabahçe Cam Sanayii ve Ticaret A.Ş., üretim faaliyetlerini Türkiye’de Kırklareli, Mersin, Eskişehir ve Denizli fabrikalarında, yurtdışında ise Bulgaristan ve Rusya Federasyonu’ndaki tesislerinde gerçekleştirmektedir.

Haberin Kaynağı : Lobby İletişim ve Etkinlik Danışmanlığı


24.08.2015

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş