Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Züccaciye > Tüm Züccaciye Haberleri

Paşabahçe Kırklareli Fabrikası Yeni Kalite Kontrol Merkezi'ni Açtı

Haberle ilgili fotoğraflar

Paşabahçe Kırklareli Fabrikası Yeni Kalite Kontrol Merkezi'ni Açtı

Cam ev eşyası üretiminde Türkiye’nin lideri Paşabahçe, Kırklareli Fabrikası’nda yeni bir ‘Kalite Kontrol Merkezi’ inşa etti. 500 metrekarelik alana sahip olan yeni Kalite Kontrol Merkezi, markayı liderliğe taşıyan kalite anlayışının önemli bir parçası olacak.

Türkiye’nin lider cam ev eşyası üreticisi Paşabahçe, verimlilik ve kaliteyi en üst düzeyde gerçekleştirmek için yaptığı yatırımlara bir yenisini daha ekledi. Kırklareli Fabrikası’nda 500 metrekarelik alana yeni bir ‘Kalite Kontrol Merkezi’ yatırımı yapan Paşabahçe, bu yeni yatırımını artan proses ve ürün çeşitliliği ile müşterilerin beklentilerini göz önüne alarak tasarladı.

75 kişinin çalıştığı ve son teknoloji cihazların kullanıldığı kalite kontrol merkezinde; termik şok, hacim kontrol, numune, tezyinli ürün numune ve kontrol odaları ile arşiv ve mühendis-teknisyen odaları yer alıyor. Merkezin ortasında konumlandırılan ve showroom olarak da kullanabilen toplantı odasından, kalite kontrol işlemleri eşzamanlı olarak izlenebiliyor.

Paşabahçe Cam Sanayii ve Ticaret A.Ş. Hakkında:

Cam sektörünün global oyuncusu konumundaki Şişecam Topluluğu şirketlerinden Paşabahçe Cam Sanayii ve Ticaret A.Ş., cam ev eşyası alanında Avrupa’nın ikinci, dünyanın ise üçüncü büyük üreticisidir. İhtisaslaşmış mağazacılıkta özgün yapısıyla Türkiye’de lider olan ‘Paşabahçe Mağazaları’nı da bünyesinde barındıran Paşabahçe Cam Sanayii ve Ticaret A.Ş. 80 yıllık geçmişiyle Türkiye’nin en köklü kuruluşları arasında yer almaktadır. Otomatik ve el imalatı olarak 20 binin üzerindeki ürün çeşidiyle çok geniş bir müşteri kitlesine hitap eden ve ürünlerini 140 ülkeye ihraç eden Paşabahçe Cam Sanayii ve Ticaret A.Ş., üretim faaliyetlerini Türkiye’de Kırklareli, Mersin, Eskişehir ve Denizli fabrikalarında, yurtdışında ise Bulgaristan ve Rusya Federasyonu’ndaki tesislerinde gerçekleştirmektedir.


18.08.2015

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş