Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Züccaciye > Tüm Züccaciye Haberleri

 Mutfakta ‘yeteneğinizi’ Konuşturun

Etiketler

tefal

Mutfakta ‘yeteneğinizi’ Konuşturun

Tefal, kalitesi ve yapışmaz kaplamasıyla tanınan tencere-tava serisinde yeteneğinizi konuşturacağınız ‘Talent’i sunuyor.

Yeniliklerin öncüsü Tefal yıllara meydan okuyan kalitesini Talent adıyla başka bir tencere ve tava serisinde sürdürüyor. Yemek yaparken en sık karşılaşılan problemleri ortadan kaldırmak üzere tasarlanan Talent serisi, çizilmelere karşı ekstra dayanıklılık sağlarken, ısı dağılımı sayesinde tüm yiyecekleri lezzetinden ödün vermeden pişirebiliyor.

Tefal’in ismiyle özdeşleşen yapışmaz kaplamasıyla tasarlanan en yetenekli serisi ‘Talent’ , mutfakları fethediyor. Titanium Pro malzemesiyle kaplanan tüm yüzeyler seriye ekstra dayanaklılık kazandırıyor. Isının mükemmel bir biçimde dağılımını sağlamak için geliştirilen kalın indüksiyon taban ile yiyecekler eşit sıcaklıkta pişiyor. Tefal tavaların değişmez ısı göstergesi Thermo-spot ise tavanın pişirmek için hazır olduğunu gösterirken ergonomik ve şık saplar tutuşu kolaylaştırıyor. Tencerelerdeki cam kapaklar yemeğin rahatça kontrol edilmesine imkan tanıyor ve buhar çıkışına izin veriyor.
Tefal Talent serisi, mutfakta yeteneğini konuşturmak isteyenler için ideal bir yardımcı oluyor.

 

Haberin Kaynağı : LEO PR


16.12.2014

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş