Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Züccaciye > Tüm Züccaciye Haberleri

Kütahya Porselen’in Yeni Tasarımı Nil Formu ile Yaratıcı Sunumlar ve Şık Sofralar

Etiketler

kütahya porselen

Haberle ilgili fotoğraflar

Kütahya Porselen’in Yeni Tasarımı Nil Formu ile Yaratıcı Sunumlar ve Şık Sofralar

Modern çizgileriyle detaylarda saklı şıklığın adresi olan Kütahya Porselen, porselen sektörüne yön verecek yeni ürününü sunuyor. Estetik ile zarafeti buluşturan Nil formu, farklı renk ve desen seçenekleriyle sofraların vazgeçilmezi oluyor. 83 parçadan oluşan Nil yemek takımı, şıklığı yeniden tanımlıyor.

Sofralardaki zarafetin değişmeyen yüzü Kütahya Porselen, estetik ile moderni buluşturan Nil formu ile sofraların yıldızı oluyor. Zengin koleksiyonu ve yenilikçi yaklaşımıyla zarif ürünler tasarlayan Kütahya Porselen’in yeni tasarımı Nil yemek takımı, farklı renk ve desenleriyle sofraları canlandırıyor.

Beyaz porselen üzerine çiçek desenleriyle süslenen yemek takımı 83 parçadan oluşuyor. Bir sofrada ihtiyaç duyulabilecek her detayı içeren takım, modern desenler ile fark yaratmak isteyen kadınların vazgeçilmezi oluyor.

Hayranlık uyandıracak sunumlar yapmanızı sağlayacak yemek takımını 990 TL’ye almanız mümkün. Büyüleyici Nil formu, tüm Kütahya Porselen mağazalarında ve porselensepeti.com adresinde sizi bekliyor.

Haberin Kaynağı : Contactplus+


07.01.2015

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş