Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Züccaciye > Tüm Züccaciye Haberleri

GOLDMASTER, ZÜCCACİYE VE KÜÇÜK EV ALETLERİ GRUBUNDAKİ ÜRÜNLERİNİ IDEAL HOMEX FUARI’NDA SERGİLEDİ

GOLDMASTER, ZÜCCACİYE VE KÜÇÜK EV ALETLERİ GRUBUNDAKİ ÜRÜNLERİNİ IDEAL HOMEX FUARI’NDA SERGİLEDİ

Türkiye’nin öncü elektronik markası GoldMaster, 2-5 Nisan tarihlerinde düzenlenen Ideal Homex, Ev Eşyaları, Züccaciye ve Çeyiz Fuarı’nda, züccaciye ve küçük ev aletleri grubundaki ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu.

40 yıldır üretim ve AR-GE gücüyle global standartlarda hizmet veren ve yenilikçi ürünleri tüketiciyle buluşturan Türkiye’nin öncü elektronik markası GoldMaster, yüzlerce çeşit ürünüyle Ideal Homex Fuarı’ndaydı. Züccaciye ve küçük ev aletleri grubundaki ürünleriyle fuarda yer alan GoldMaster’ın standı ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü.

GoldMaster, züccaciye grubundaki porselen yemek takımları, çelik çeyiz setleri, çatal bıçak takımları, kahvaltı ve cam bardak setleriyle birlikte granit ve seramik pişiricilerinde aralarında olduğu 300’den fazla çeşit ürününü fuarda sergiledi.Küçük ev aletleri kategorisindeyse, elektrikli süpürge, ütü, gıda-içecek hazırlama, pişirme ve kızartma gereçleriyle birlikte, kişisel bakım ürünleri, vantilatör, hava nemlendirici, aspiratör, sebil gibi ev gereçlerinden oluşan ürünler ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

 

Haberin Kaynağı : Markaevi Halkla İlişkiler


29.05.2015

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş