Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Yapı-İnşaat > Tüm Yapı-İnşaat Haberleri

 Yapı-Endüstri Merkezi, Ace of M.I.C.E Fuarı’nda

Haberle ilgili fotoğraflar

Yapı-Endüstri Merkezi, Ace of M.I.C.E Fuarı’nda

İstanbul’un kent merkezinde 1000 metre karelik alanıyla fuardan sergiye, lansmandan partiye, gala yemeğinden eğitime, 5 kişiden 800 kişiye kadar esnek mekân çözümleriyle etkinlik organizasyonunda fark yaratan Yapı-Endüstri Merkezi, 26-28 Şubat’ta yapılacak kongre ve etkinlik sektörünün buluşma noktası Ace of M.I.C.E Fuarı’nda yerini alıyor.

Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) 10.000’i aşkın profesyonel ziyaretçi ve 500’ü aşkın yerli, yabancı firmalardan oluşan katılımcıları ile kongre, toplantı ve etkinlik endüstrisinin buluşma noktası olan Ace of M.I.C.E Fuarı’na katılıyor. İstanbul’un kalbinde yer alan alternatif mekân hizmetleri ile YEM, 26-28 Şubat 2015 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek Ace of M.I.C.E Fuarı’nda B2/C standında ziyaretçilerle buluşacak.

Yıl içerisinde 70’i aşkın etkinlik ve yarışma düzenleyen YEM, 1000 m2 alanda, 7 metre tavan yüksekliği ve 800 kişiye kadar esnek kullanım potansiyeliyle Fulya’da bambaşka bir etkinlik mekânı sunuyor. Ana salonuna paralel toplantı odaları ile 5 kişiden 800 kişiye kadar fuar, sergi, açılış, lansman, parti, kokteyl, gala yemeği, eğitim gibi farklı bir çok segmentte hizmet veriyor. Deneyimli etkinlik kadrosu ile iş ortağı olarak kurumlara özel anahtar teslim etkinlik çözümleri yaratmayı ilke edinen YEM, etkinlik tasarımı, içerik danışmanlığı, iletişim danışmanlığı, konuşmacı belirleme ve iletişimi, hedef katılımcı belirleme ve daveti, B2B organizasyonu, mekân seçimi ve operasyonu, kurumsal kimlik tasarımı ve operasyonuna kadar anahtar teslim tüm çözümleri sunuyor.

26-28 Şubat 2015 tarihlerinde, İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenecek Ace of M.I.C.E Fuarı ise kongre, toplantı ve etkinlik faaliyetlerinin sürdürülebilir büyümesine yön vermeyi, sektörde verilen hizmet kalitesinin yükseltilmesini, M.I.C.E. sektörü ile sektörden hizmet alan kurumsal şirketleri ödül gecesi vasıtasıyla bir araya getirmeyi ve Türk kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün bilinirliğini küresel ölçekte arttırmayı hedefliyor.

26 Şubat 2015 Perşembe günü 10.00 - 18.00, 27 ve 28 Şubat 2015 tarihlerinde ise 10.00 - 17.30 saatleri arasında YEM standı (B2/C) ziyaretçilerini bekliyor. Detaylı bilgi ve iletişim için: www.yemetkinlik.com adresine başvurulabilir.


Yapı-Endüstri Merkezi “Yapı Dünyasının 46 yıldır Bilgi Merkezi”
1968 yılında kurulan Yapı-Endüstri Merkezi, 46 yıldır yapı dünyasına bilgi merkezi olarak hizmet vermektedir. YEM sektördeki üreticilerle, bu ürün ve hizmetlere ihtiyaç duyanları bir araya getirecek platformlar oluşturmakta, sektöre özel hizmetler üretmektedir. Mimarlık, mühendislik, teknik ve kültür-sanat yayınları ile YEM Yayın, geniş yelpazede sektöre yönelik yerli/yabancı yayınların satışa sunulduğu YEM Kitabevi, sektör paydaşlarını yüz yüze buluşturan yıl geneline yayılan organizasyonları YEM Etkinlik, mimarlık, tasarım, kültür, sanat dergisi YAPI, sektörün en kapsamlı yapı ürün rehberi Yapı Kataloğu, bilgi hizmetleri ve sektörel araştırmalarla sektörü aydınlatan YEMAR, sektörel pazarlama çözümleri sağlayan Bilgi Bankası, yapı dünyasının bilgi portalı yapi.com.tr, mimarlık ve tasarım yayın platformu mimarizm.com, sanal ortamdaki mimarlık müzesi mimarlikmuzesi.org ve sektörün ihtiyacına yönelik oluşturulan diğer pek çok ürün ve hizmetle Yapı-Endüstri Merkezi yapı dünyasının temel taşlarını oluşturmaktadır. Daha fazla bilgi için: www.yem.net

Haberin Kaynağı : Ogilvy PR


11.02.2015

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş