Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Yapı-İnşaat > Tüm Yapı-İnşaat Haberleri

Soğuk Günlerde İçinizi Isıtan Zeminler

Etiketler

FLOORPANARTFLOORPARKEZEMİN

Haberle ilgili fotoğraflar

Soğuk Günlerde İçinizi Isıtan Zeminler

Mekânlarınıza konfor ve doğallığı sunarken, sağlıklı malzemesiyle de içinizi rahatlatan Kastamonu Entegre, Floorpan ve Artfloor markalarıyla, vazgeçilmez dekorasyon trendleri arasında yer alan ahşabı, farkını ortaya koyarak mekânlara taşıyor.

Laminat parkede sağlamlık ve dayanıklılık için fark yaratan yeni pres teknolojisi ve emprenye kalitesi için yaptığı yatırımlar ile Türkiye’de tek olmayı başaran Kastamonu Entegre, dünya standartlarında ürettiği laminat parke sistemleri ile ofis ve konutları kaliteyle buluşturuyor.

Kolay uygulanabilir olma özelliği ile farklılaşan Floorpan ve Artfloor markaları, doğal, dekoratif ve sıcak görünümü, hijyenik yapısı ve kolay temizlenebilir olması özellikleri ile de tercih ediliyor.

Tasarım ve görselliğin de ön planda tutulduğu geniş ürün yelpazesi, zengin renk ve desen çeşitliliği ile her zevke ve her mekâna hitap ederken, etkileyici parlak görünümü sayesinde kendinizi özel hissedebileceğiniz mekânlar dekore etmenizi mümkün kılıyor.

Aşınmaya ve çizilmeye dayanıklı film tabakası ile konforlu kullanımı sunan Floorpan ve Artfloor ürünleri tutkalsız mükemmel kilitlenme teknolojisi ile uzun yıllar kullanım rahatlığı sağlarken, aynı zamanda sağlıklı ve doğal bir ortam yaratıyor.

Kastamonu Entegre Hakkında: Kastamonu Entegre’nin, kurulduğu 1969 yılından günümüze kadar devam eden yatırımları ile, Gebze ve Kastamonu’da ikişer, Balıkesir, Samsun, Tarsus, Adana’da da birer üretim tesisi olmak üzere yurtiçinde 8, Romanya’da 2, Bulgaristan, Bosna Hersek ve Rusya’da da birer olmak üzere, 10 lokasyonda toplam 13 fabrikası bulunmaktadır. Dünya standartlarında modern entegre üretim tesisleriyle, en son teknoloji ve yeni ürünlere yaptığı yatırımlar, 2012 yılında iştirakleriyle birlikte konsolide olarak gerçekleştirdiği 1 milyar dolarlık cirosu ile Kastamonu Entegre, Türkiye pazarında lider konumundadır. Kastamonu Entegre 3.5 milyon m3 toplam panel üretim kapasitesi (MDF + Yonga levha) ile, Avrupa’nın 6. büyük ağaç bazlı panel üreticisidir. Dünyada ise 11. büyüktür. Kastamonu Entegre, Türkiye panel pazarında, ürün gruplarına göre ortalama %35 pazar payına sahiptir.

Haberin Kaynağı : Address İletişim Danışmanlık


06.03.2013

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş