Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Yapı-İnşaat > Tüm Yapı-İnşaat Haberleri

Manzara Adalar'ı ANT Yapı İnşa Edecek

Etiketler

iş GYO

Manzara Adalar'ı ANT Yapı İnşa Edecek

İş GYO’nun İstanbul Kartal’da üçü konut, ikisi ofis üniteleri olmak üzere toplam beş blok ve butik bir alışveriş merkezinden oluşan Manzara Adalar projesinin inşaat yapım ihalesini 441,6 milyon lira teklif veren ANT Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş kazandı.

İş GYO açıklamasına göre, şirketin İstanbul'un Kartal bölgesinde hayata geçireceği ve 2018 yılının ocak ayında sahiplerine teslim edilmesi planlanan Manzara Adalar projesi inşaat işlerinin, ihale sonucunda birim fiyat esasına göre en iyi teklifi veren ANT Yapı Sanayi ve Ticaret AŞ'ye KDV hariç yaklaşık 441,6 milyon TL bedelle yaptırılmasına karar verildi.

Yaklaşık 300 milyon dolar yatırım değeri olan projede 975 adet stüdyo daireden 5+1’e kadar farklı tipte konut, ofis ve ticari nitelikli alanlar bulunuyor. Sahil şeridine arabayla yaklaşık 5 dakika, yürüyerek ise 17 dakika mesafede bulunan Manzara Adalar, İş GYO’nun prestijli projeleri arasında yer alıyor. Mimarlık firması Perkins Eastman'ın özgün tasarımıyla yapılacak Manzara Adalar, lokasyonu itibarıyla yüksek yatırım değerine sahip.

Açıklamaya göre, Manzara Adalar, kapalı/açık yüzme havuzu, açık çocuk havuzu, fitness center, hobi odaları, çocuk kulübü ve çok amaçlı spor kompleksi imkanlarını sunuyor. Proje, yaklaşık 2 bin 500 metrekarelik sosyal tesis alanının yanı sıra 7/24 özel güvenliği, kapalı otopark alanı, her daire için ayrılmış yaklaşık 3 metrekarelik depo alanı, tüm dairelerde 24 saat kesintisiz enerji ve bir bölümü güneş enerjisinden faydalanılarak karşılanacak ortak alan aydınlatmaları ile aidat tasarrufu gibi özellikleriyle de keyifli ve güvenli bir hayat vadediyor.

Haberin Kaynağı : Anadolu Ajansı


24.03.2015

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş