Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Yapı-İnşaat > Tüm Yapı-İnşaat Haberleri

Kastamonu Entegre Yeni Markalarını Zow Fuarı'nda Sergiledi

Haberle ilgili fotoğraflar

Kastamonu Entegre Yeni Markalarını Zow Fuarı'nda Sergiledi

Orman ve ağaç ürünleri sektöründe Türkiye’nin global oyuncusu Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi, ileri teknolojiyle ürettiği yüksek kaliteli ürünlerini ZOW 2015 Uluslararası Mobilya Endüstrisi, İç Tasarım Aksesuar ve Ekipmanları Fuarı’nda sektörün beğenisine sundu. 

Ağaç ve orman ürünleri sektöründe Türkiye’nin global oyuncusu Kastamonu Entegre geniş ürün yelpazesiyle mobilya endüstrisinin önemli fuarlarından ZOW 2015’e katıldı.Kastamonu Entegre, 45 yıllık tecrübesiyle birinci sınıf kalitede ürettiği ve her biri teknolojiyle estetiğin mükemmel uyumunu yansıtan Acrylic, Technotop, Neotop, Extreme 2015, Evogloss, Dorlam, Dorpan, Floorwood Register, Artfloor, Floorpan, Floorwood Natural markalı ürünlerini 180 metrekarelik standında sektörün ve ziyaretçilerin beğenisine sundu.
Kastamonu Entegre’nin Acrylic, Neotop ve Dorlam markalı ürünleri ise fuarda ilk kez sergilendi ve katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü.

Kastamonu Entegre Hakkında:
1937 yılında temelleri atılan Hayat Holding çatısı altında 1969 yılında kurulan Kastamonu Entegre, ilk tesisi olan Yongalevha Fabrikası ile 1971 yılında Kastamonu’da üretime başladı. 2014 yılı itibariyle yıllık 2 milyon m3 MDF, 2.55 milyon m3 yongalevha, 60 milyon m2 laminat parke, 19.5 milyon adet kapı paneli ile toplamda 4.55 milyon m3 ahşap levha üretim kapasitesine sahiptir. 2014 yılında 1.4 milyar dolar konsolide ciro gerçekleştiren Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi, Türkiye’de sektör liderliğinin yanı sıra Avrupa’da 4’üncü sırada, dünyada ise 8’inci sırada yer almaktadır. Yurt içinde Gebze, Kastamonu, Balıkesir, Samsun, Tarsus ve Adana’da yurt dışında ise Romanya, Bulgaristan, RF Tataristan ve Bosna Hersek’te olmak üzere toplam 10 farklı lokasyonda 13 ayrı üretim tesisi bulunmaktadır. Toplam 71 ülkeye ihracat gerçekleştiren Kastamonu Entegre, 5 bin 300 kişiye istihdam sağlamaktadır. Kastamonu Entegre; ISO 9001 Kalite, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği, ISO 50001 Enerji Yönetimi, FSC (Sürdürülebilir Orman Yönetimi) kalite sistemleri ile Medepan markalı MDF ürünleri için TSE E0 Belgesi ve dünyanın önemli sertifikalandırma kuruluşlarından WKI tarafından verilen CARB Phase2 (California Air Resources Board) Belgesi’ne sahiptir. Ayrıca TSE ve Avrupa Normları’na (EN) uygun üretim yapmaktadır. www.keas.com.tr

Haberin Kaynağı : Effect Halkla İlişkiler


24.03.2015

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş