Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Yapı-İnşaat > Tüm Yapı-İnşaat Haberleri

Kalekim'in "Garantili Usta"ları Tüm Türkiye'ye Yayılıyor

Kalekim'in "Garantili Usta"ları Tüm Türkiye'ye Yayılıyor

Kalekim, ilk etapta 65 ilde 2 bin 500 ustayla faaliyete geçirdiği "Garantili Usta Sistemi" ile 81 ilde 5 bin ustaya ulaşmayı hedefliyor.

Kalekim'den yapılan açıklamaya göre, yapı kimyasalları sektöründe 42. yılını kutlayan şirket, sektöre kazandırdığı yenilikçi ürünlerin yanı sıra tüketiciler ve profesyoneller için her alanda çözümler sunmaya devam ediyor. Kalekim, ilk etapta 65 ilde 2 bin 500 usta ile başlattığı "Garantili Usta Sistemi" kapsamında 81 ilde 5 bin ustaya ulaşma hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor.

Ustalara yönelik çeşitli eğitim ve seminerler düzenleyen Kalekim, 2015 yılı sonuna kadar 10 ilde düzenleyeceği "Geliştirme ve Uyum Kursları" ile eğitim alacak 500 ustaya daha sertifika vermeyi hedefliyor. Kalekim, kursların yanı sıra 51 ilde etaplar halinde 100 ayrı seminer düzenleyerek toplam 10 bin katılımcıya nitelikli usta bilincini aktarmayı planlıyor.

Kalekim’in düzenlediği kurslardan mezun olan ustaların, Kalekim ürünlerini kullanarak yaptıkları çalışmalar, 2 yıl uygulama, 10 yıl da ürün garantisi ile güvence altına alınıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Kalekim Genel Müdürü Altuğ Akbaş, "Garantili Usta Sistemi"ne ilişkin "Tüketicilerin hayatını büyük ölçüde kolaylaştıran sistemin odağında müşteri memnuniyeti var. Her aşamada en iyi çözümleri sunarak mükemmel müşteri deneyimi yaratmamız, yapı sektörüne ne kadar doğru bir sistem kazandırdığımızı gösteriyor" ifadelerini kullandı.

Garantili Usta Sistemi ile ustalar ve tüketiciler için yeni bir dönem başlattıklarını vurgulayan Akbaş, şöyle devam etti:

"Doğru ürün, doğru çözüm, doğru uygulama prensibiyle hayata geçirdiğimiz sistemde, şu ana kadar hiç tüketici şikayeti almadık. Garantili Usta Sistemi, ustaların mesleki bilgi ve becerilerini de geliştiriyor. Kalekim olarak yetiştirdiğimiz ustalara, sunduğumuz uygulama garantisi ile artı değer katıyor, güvenini kazandığımız müşterilerin de hayatını kolaylaştırıyoruz.

Müşterilerin memnuniyeti, ustalarımızın referansı demek. Keşif ve uygulama sonrası tüketici ile yapılan anket sonuçlarına göre en iyi referansı alan ustalarımızın müşteri memnuniyeti puanı yükseliyor. Garantili Ustalarımız, yeni çalışmalara da, müşteri memnuniyeti puanına göre yönlendiriliyor. Böylece nihai tüketici, bu sistemle daha iyi seramik uygulamaları ile karşılaşırken, sektörde seramik uygulamasının kalitesi artıyor."

Haberin Kaynağı : Anadolu Ajansı


31.03.2015

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş