Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Yapı-İnşaat > Tüm Yapı-İnşaat Haberleri

Ekobord, Yeni Nesil Ürünleriyle Yapı Decoor Fuarı'nda

Ekobord, Yeni Nesil Ürünleriyle Yapı Decoor Fuarı'nda

Vefa Holding'in fibercement levha üreten markası Ekobord, bu yıl 9'uncusu düzenlenen Yapı Decoor Ankara Fuarı'nda yerini aldı.

Vefa Holding açıklamasına göre; yapı sektörünün Anadolu'daki en büyük fuarları arasında yer alan Yapı Decoor, Ankara Congresium'da 26-29 Mart tarihlerinde gerçekleştiriliyor.

Ekobord, insan ve doğaya dost, montajı kolay, yüksek mukavemete sahip, estetik ve farklı çeşitlerde fibercement yeni nesil levhalar üretiyor.

Ekobord'un tercih edilmesini sağlayan pek çok faktör arasında, üretim proseslerinde uygulanan sıkıştırma işlemi öne çıkıyor. Bu işlemle levha karışımında bulunan malzeme ve katmanlar birbirine iyice yapıştırılıyor. Bu sayede benzerlerine göre dış koşullara ve darbelere dayanımları daha da artan Ekobord yeni nesil levhalar, hem çok fazla soğuk hem de çok fazla sıcağa dayanabilecek mukavemette üretiliyor.

Düz yüzeyli fibercement levhaların yanı sıra her türlü zevke hitap eden özgün desenli levhalar da üreten Ekobord, üretimde kullandığı kalıp sistemi sayesinde daha keskin hatlara sahip desenli ürünler sunuyor.

Ekobord ayrıca, tüm ürünlerini istenildiğinde astar boyalı ya da son kat boyalı olarak üretiyor. Üretim hattına entegre edilen kesme hattı ise standart ebatların yanında özel ebatlı ürünlerin de tercih edilebilmesini sağlıyor.

Haberin Kaynağı : Anadolu Ajansı


27.03.2015

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş