Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Endüstriyel Turizm-Turizm-Otel > Tüm Endüstriyel Turizm-Turizm-Otel Haberleri

The Elysium İstanbul MGallery’nin  Yeni Genel Müdürü Ahmet. T. Doğangün

The Elysium İstanbul MGallery’nin Yeni Genel Müdürü Ahmet. T. Doğangün

Turizm sektöründe 27 yılı geride bırakan Ahmet T. Doğangün, Ofton İnşaat’ın İstanbul turizmine kazandırdığı Accor Otelleri’nin lüks markası The Elysium Istanbul MGallery’nin Genel Müdürü oldu.

Ofton İnşaat’ın turizm sektöründeki yatırımlarından The Elysium Istanbul MGallery’nin Genel Müdürlüğü’ne Ahmet T. Doğangün geldi.

1965 İstanbul Bakırköy doğumlu Ahmet T. Doğangün, Mersin Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Bölümü'nden mezun olduktan sonra iş hayatına 1988 yılında Ankara Hilton International'da başladı. Ardından Swissotel Istanbul The Bosphorus, Göcek Swissotel Marina Resort, Konya Hilton otellerinde Yiyecek & İçecek Müdürlüğü pozisyonlarında görev alan Doğangün, yurt dışında The Regent Almaty Kazakhistan F&B Direktörlüğü görevlerini yaptı.
Doğangün - Dedeman Hotels & Resorts International bünyesinde, Dedeman İstanbul, Dedeman Trimontium Plovdiv Bulgaristan, Dedeman Silkroad Tashkent Özbekistan, Dedeman Damascus Şam, Dedeman Antalya,Dedeman Kuzey Irak Erbil otellerinde Genel Müdür olarak çalışan Doğangun ayrıca DoubleTree By Hilton Avcılar, Radisson Blu Tashkent Özbekistan otellerinde Genel Müdür olarak görev aldı.

Bir dönem Sakarya Üniversitesi Sapanca MYO Turizm Bölümü’nde Öğretim Görevlisi de olan Ahmet T. Doğangün, Cornell ve AHMA diplomalarına sahip ve iyi derecede İngilizce bilmektedir.


Ozan Öcal, ozano@, 0555 870 67 77
Muzaffer Ergun, muzaffer@manifesto.tc, 0507 789 89 21
Özge Kırkpınar, ozge@manifesto.tc , 0552 204 76 72
Cemre Okan, cemre@manifesto.tc, 0507 318 42 54

Haberin Kaynağı : Manifesto


26.10.2015

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş