Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Endüstriyel Turizm-Turizm-Otel > Tüm Endüstriyel Turizm-Turizm-Otel Haberleri

Shimdigo EMI Turizm Fuarı’nda Göz Kamaştırdı

Shimdigo EMI Turizm Fuarı’nda Göz Kamaştırdı

Astra Group bünyesinde, dünya standartlarında hizmet sunmayı amaçlayan, bireylere ve kurumlara özel tatil ve seyahat hizmetleri sunan Shimdigo Travel, 28-31 Ocak tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen, dünyanın en büyük ilk beş turizm fuarı arasında yer alan EMITT Turizm Fuarı’nda yerini aldı. 

Konuklarının tatil, seyahat ve ulaşım ihtiyaçlarına yönelik, yurt içi ve yurt dışı turlar, kültür turları, gemi turları, her türlü paket tur programları, transfer ve araç kiralama servislerine kadar entegre hizmetiyle kişiye özel hizmet veren Shimdigo Travel, EMITT Turizm Fuarı boyunca yoğun ilgi gördü. Fuar boyunca Shimdigo Travel standına gelen ziyaretçiler A kalite hizmet anlayışının yanı sıra çeşitli sürprizlerle de karşılaştı. Kayıt yaptıran 5 bin kişiye 200 TL değerinde hediye çeki verildi.
28 Ocak 2016, Perşembe günü Shimdigo Travel’in düzenlediği kokteylde profesyonel katılımcılar ile bir araya gelme fırsatı bulan Genel Müdürümüz Engin Çetin, “Shimdigo Travel olarak en kaliteli hizmeti, kişiye özel planlama ile sunmak bizim için vazgeçilmez. EMITT Turizm Fuarı’nda gördüğümüz ilgiden çok memnunuz.” dedi.

Hakkımızda
Teknolojinin sağladığı imkânlar ile bir tıkla istenilen bilgiye ulaşılan günümüzde, tüm turizm ihtiyaçlarına hızlı olarak hizmet vermeyi hedefleyen Shimdigo Travel, sistem alt yapısını uzman ekibi ve konusunda deneyimli çözüm ortakları ve profesyonel kadrosuyla hizmet vermektedir.

Astra Group bünyesinde hizmet veren Shimdigo Travel, dünya standartlarında hizmet sunmayı amaçlayan bir turizm şirketi olarak,bireysel hizmet dışında kurumlara özel tüm tatil ve seyahat ihtiyaçlarında ve her türlü etkinliklerine yönelik kurumsal hizmetler sunmaktadır.Sunduğu ürünlerin servis kalitesine önem veren Shimdigo Travel, sektörün en iyi çözüm ortakları ile hizmetlerini servis etmektedir. Karşılıklı memnuniyet sağlama odaklı olarak hızlı ve de kaliteli hizmet sunma prensibiyle, iş birlikteliklerini kurmaktadır.

Tur Operatörü olarak yapılanan Shimdigo Travel, Konuklarına Tatil, Seyahat ve Ulaşım ihtiyaçlarına yönelik, Yurt içi ve Yurtdışı Turları, Kültür Turları, Gemi Turları, Dünya Şehir Otelleri, Uçak biletleri, Vize işlemleri, her türlü Paket Tur Programları ile Transfer ve Araç Kiralama servislerinin bütününde Valikonağı caddesi Nişantaşı’nda bulunan merkez ofisi ile hizmet sunmaktadır.

Haberin Kaynağı : Ünite İletişim


01.02.2016

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş