Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Endüstriyel Turizm-Turizm-Otel > Tüm Endüstriyel Turizm-Turizm-Otel Haberleri

Öztiryakiler Weatherheaven İşbirliği

Öztiryakiler Weatherheaven İşbirliği

Endüstriyel mutfak sektörünün teknoloji rotasını çizen ve seyyar sahra ürünleri alanında ürettiği ürünleri ile ABD, Irak, Rusya, Suudi Arabistan, BAE, İtalya, Azerbaycan, Türkmenistan, Gürcistan, gibi birçok ülke ordusunun tedarikçisi olan Öztiryakiler çok kısa bir süre önce Kanada’lı Weatherhaven şirketi ile işbirliğine gitti.

ABD, Kanada, İngiltere ve Nato özel kuvvetlerinin tedarikçisi olan Weatherhaven’in Orta Asya, Orta Doğu ve Balkan ülkelerinde satış ve üretim hakkını alan Öztiryakiler, bu özel yapım açılabilir askeri konteynerlerin mutfak gibi farklı kullanımları için özel tasarımlar da yapacak. Askeri alanda dünyanın en gelişmiş ülkelerinde komuta kontrol merkezi, mutfak, sahra hastanesi gibi farklı konfigürasyonlarla kullanılan bu ürünler, İDEF 2015 kapsamında ziyaretçilere ve TSK’ya tanıtılacak.

Misyonu müşterilerine esnek ve çok yönlü kapasite sunmak olan Weatherhaven ürünleri, müşteri ihtiyaçlarına göre bütünüyle özelleştirilebilmektedir. Dünya genelinde pek çok farklı bölgede silahlı kuvvetlerle çalışma tecrübesine sahip Weatherhaven’ın TRECC, TRECC-P, EHMECC, MECC olarak adlandırılan ve farklı kullanım amaçları olan ürünlerinin ortak noktaları kullanım kolaylığı ve hızlı konuşlanabilir olmalarıdır. Nakliye maliyeti düşük olan ürünler birkaç dakikada kurulabilmekte, diğer şelter sistemleri ile entegre çalışabilmektedir. -55°C ile +65°C arasındaki

ortam koşullarında rahatlıkla konuşlanabilecek şekilde optimize edilmiştir. İçindeki ürünler çıkarılmadan genişletilebilen ürünlerin bakım gereksinimi de azdır.

Öztiryakiler alanında dünya devi olan Weatherhaven şirketi ile işbirliğine giderek Türk sanayicisinin ürettiği son teknolojik ürünleri Türk Silahlı Kuvvetleri’nin hizmetine sunmayı hedeflemektedir.

Haberin Kaynağı : SUBCONTURKEY YAN SANAYİ ve TEDARİKÇİ GAZETESİ


15.06.2015

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş