Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Endüstriyel Turizm-Turizm-Otel > Tüm Endüstriyel Turizm-Turizm-Otel Haberleri

İnoksan’a İtalya’da Büyük Övgü

Etiketler

inoksan

İnoksan’a İtalya’da Büyük Övgü

İnoksan, dünyanın en önemli uluslararası konaklama ve ikram endüstrisi fuarlarından Host Milano’da bu sene de yerine aldı.Farklı stant konseptiyle dikkatleri üzerinde toplayan İnoksan, 
sektörün önde gelen isimlerinin takdirini kazandı.

İnoksan, konaklama endüstrisine ekipman sağlayan şirketleri bir araya getiren ve alanında dünyanın en önemli fuarlarından biri olarak gösterilen Host Milano Fuarı’nda, bu yıl ilk kez Monoblok Pişirici Grubu ürünleri ile Inosmart’ın dokunmatik ekranlı serisini sergiledi. Ayrıca Perfect Serisi’nin yenilenen yüzü de ilk kez Avrupa pazarında Host Milano’da görücüye çıkartıldı.

İnoksan’ın üstün Ar-Ge gücünü ve inovasyon yaklaşımını yansıtan standı, fuar boyunca katılımcıların uğrak noktası oldu. Fuarda, İnoksan ürünlerinin yeni pazarlarda yerini alması yolunda başarılı ikili görüşmeler yapılarak yakın gelecekte gerçekleşmesi planlanan pek çok projenin ön protokollerine imza atıldı. Dünyaca tanınmış firmaların katılım gerçekleştirdiği fuar boyunca yüzlerce distribütör, otel sahibi, danışman ve sektöre yön veren işadamını ağırlayan İnoksan, farklı stant konseptiyle rakipleri arasından sıyrılmayı başardı.

Sektörün önemli buluşma platformlarından biri olan Host Milano Fuar’ında yer alarak son teknoloji eseri ürünlerini dünyaya tanıtma fırsatı bulduklarını belirten İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Varlık, “Sadece Türkiye’ye değil; dünyanın farklı ülkelerindeki mutfaklara hak ettikleri kaliteyi geniş üretim yelpazemizle sağlıyoruz. Bu bağlamda da sektörün önemli fuarlarını yakından takip ediyor, kalitemizi dünyaya tanıtıyoruz. Diğer fuarlarda olduğu gibi bu fuarda da müşterilerimizi şirketimizle ilgili en son gelişmeler konusunda bilgilendirdik. Ayrıca Host Milano’da Türk katılımcı ve ziyaretçi sayısındaki artış da dikkat çekici ve sevindiriciydi” diye konuştu.

İnoksan Hakkında:
Mutfak ekipmanları sektörünün öncülerinden İnoksan’ın temelleri 1980 yılında atılmıştır. Bugün 20.000 metrekare kapalı alanda son teknolojiyle donanmış bir endüstri üssüne dönüşmüş fabrikasında üretim yapmakta olan İnoksan, 4.000 çeşide varan yardımcı mutfak ürünleriyle; otel, bar, kafe, restoran, turistik tesis, fast food gibi yeme-içme alanlarının bulunduğu tüm mekanlara gereken tüm ürün ve aksesuarları üretip, gerektiğinde ithal ederek müşterilerine sayısız alternatif sunmaktadır.

6 büyük ilde bölge müdürlüğü, 40'a yakın yetkili bayisi bulunan İnoksan, Türkiye geneline yayılmış 90 yetkili servisi ve 350 servis elemanıyla koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak ilkesi doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Araştırma ve geliştirmeye öncelik veren ve yıllık cirosunun önemli bir bölümünü Ar-Ge çalışmalarına ayıran İnoksan, ürettiği inovatif ekipmanlarla dünya markalarıyla rekabet etmektedir. İnoksan, 5 kıtaya yaptığı ihracatla Türk pazarındaki gücünü dünyaya da taşımaktadır.

Türkiye’nin önemli sanayi kuruluşları arasında yer alan İnoksan, ISO 9001 Kalite Yönetim, OHSAS 18001 İş Sağlığı Güvenliği ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemleri’ni entegre ederek, sektöründe bir ilke imza atmıştır. İnoksan, kaliteden ödün vermeden sektöründe öncü çalışmalarına devam etmektedir.

İNOKSAN, köklü geçmişinden aldığı güçle odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak, mutfakların mimarı olmayı ve yeni başarı hikâyeleri yazmayı sürdürecektir.

Haberin Kaynağı : Ünite İletişim


10.11.2015

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş