Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Taşımacılık-Lojistik > Tüm Taşımacılık-Lojistik Haberleri

NUROL TEKNOLOJİ A.Ş.

NUROL TEKNOLOJİ A.Ş.

TÜRKİYE’NİN EN HAFİF İLK ve TEK BALİSTİK ZIRH ÜRETİCİSİ NUROL TEKNOLOJİ A.Ş.

IDEF’17’DE

Savunma Sanayi sektörünün balistik zırh ihtiyaçlarını

tamamen milli imkanlarla, kendi bünyesinde tasarlayıp üreten Nurol Teknoloji,

en güncel ürünlerini IDEF’17 Fuarı’nda ziyaretçilerine sergiliyor.

 

NUROL TEKNOLOJİ / 3. SALON STAND 317 C

 

Nurol Şirketler Topluluğu’na bağlı olan Nurol Teknoloji Sanayi ve Madencilik Ticaret A.Ş., sahip olduğu “Nato Gizli” ve “Milli Gizli” Gizlilik Dereceli Tesis Güvenlik Belgesi ve Üretim İzin Belgesi ile savunma sanayiine yönelik ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sağlamak için 2008 yılında Ankara’da kurulmuştur.

 

Klasik zırh sistemleri yerine, nano boyutta toz metalurjisi ile henüz dünyada çok az ülkede var olan Bor Karbür, Silisyum Karbür ve Alümina gibi ileri teknik seramikler ve balistik kompozit hibrit çözümler ile daha hafif, daha dayanıklı ve güvenilir zırh sistemlerini %100 yerli imkan ve kaabiliyetleri ile üretmektedir.

 

Tasarlanan ve geliştirilen zırh sistemleri; Kara Araçları, Deniz Araçları, Hava Araçları, Demir Yolları Araçları, İş makinaları Araçları, Personel Koruma ve Yapısal Koruma gibi her türlü platformda başarı ile uygulanabilmektedir. Bu platformlarda kullanılacak zırh çözümleri, tehdit, ağırlık ve maliyet etkenlerinin en uygun bileşimi olarak değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Nurol Teknoloji Sanayi ve Madencilik Ticaret A.Ş. yurtdışında yirmiyi aşkın ülkenin balistik zırh ihracatını gerçekleştirmekte olup , öncelikle Emniyet güçlerimizin ve Silahlı Kuvvetlerimizin , her alandaki balistik zırh ihtiyaçlarını başarıyla ve gururla karşılamaktadır.

 

Bu kapsamda, ülke güvenliğimiz için üretmiş olduğumuz ve Savunma Sanayi’nin hizmetine sunduğumuz en güncel ürünlerimizi IDEF’17’de ziyaretçilerimize 3. Salon, Stand 317 C’de sergileyeceğiz.

 

Saygılarımızla

Erhan BİLGİN

Nurol Teknoloji Sanayi ve Madencilik Ticaret A.Ş.


24.05.2017

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş