Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Plastik-Kauçuk > Tüm Plastik-Kauçuk Haberleri

Pagder Türkiye Plastik Sektörünü Başarıyla Temsil Ediyor

Etiketler

pagderplastik sektörü

Pagder Türkiye Plastik Sektörünü Başarıyla Temsil Ediyor

PAGDER “26. Uluslararası Endonezya Plastik, Kauçuk ve Ambalaj Teknolojileri Fuarı”nda 

• Güneydoğu Asya’nın bir numaralı Plastik ve Kauçuk Fuarı, “Plastics&Rubber/Propack Indonessia 2013”, 39 ülkeden 665 firma geniş bir katılım ve ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle devam ediyor. 

• Endonezya, Jakarta’da, 20 – 23 Kasım tarihleri arasında düzenlenen ve PAGDER’in de (Türkiye Plastik Sanayicileri Derneği) sektörü temsilen katıldığı 26. Uluslararası Endonezya Plastik, Kauçuk ve Ambalaj Teknolojileri Fuarı’nda yenilikçi ürün ve yöntemler sunuluyor; önemli iş bağlantıları ve dostluk ilişkileri kuruluyor.

Türkiye plastik sektörüne, Dubai’den Brezilya’ya, Almanya’dan Çin’e kadar dünyanın her köşesine uzanan alternatif pazar arayışları adresleyen, katılımları organize eden PAGDER (Türkiye Plastik Sanayicileri Derneği) bu kez de bireysel katılım gösterdiği Güneydoğu Asya’nın en büyük plastik ve kauçuk fuarı olan Plastics&Rubber / Propack Indonessia 2013 fuarında Türkiye plastik sektörünü başarıyla temsil ediyor.

Dünyanın en önemli plastik fuarlarına katılım göstererek Türkiye plastik sanayini yurt dışı fuarlarda başarıyla temsil eden katılımcı firmaların yoğun ilgi gösterdiği “Plastics&Rubber / Propack Indonessia 2013” fuarında, yenilikçi ürün ve yöntemler sunuluyor; başarılı tanıtımlar yapılıyor. Fuar boyunca, iş bağlantıları ve dostluk ilişkileri kuruluyor.

2012 yılında 12 bin 489 kişinin ziyaret ettiği dünya çapındaki fuara; Avusturya, Belçika, Kanada, Çin, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Almanya, Hong Kong, Hindistan, Endonezya, İran, İrlanda, İtalya, Japonya, Kore, Malezya, Filipinler, Polonya, Portekiz, Singapur, İspanya, İsveç, İsviçre, Tayvan, Tayland, Hollanda, Türkiye, İngiltere, Amerika, Vietnam’dan oluşan ve 8 ülkenin Milli Katılım gösterdiği fuarda, 39 ülkeden 665 firma, 14 bin 879.6 metrekare’lik alanda ürünlerini sergiledi.

PAGDER ORGANİZASYONUYLA, PLASTİCS & RUBBER / PROPACK INDONESSIA 2013’E KATILAN TÜRKİYE FİRMALARI:

• Beno Plastik Ambalaj ve Kalıp San. Tic. Ltd. Sti.
• Ersey Makina San. ve Tic. Ltd. Şti.
• Kuzey Global Makina Ltd. Şti.
• Vatan Plastik San. Tic. A.Ş.
• PAGDER Plastik Sanayicileri Derneği

FUAR GENEL BİLGİLERİ:
Fuar Adı: Plastics and Rubber Indo 2013
Fuar Tarihi: 20-23 Kasım 2013
Fuar Alanı: The Jakarta International Expo, Kemayoran
Fuar Şehri: Jakarta - Endonezya
Fuarın Kategorisi: Plastik ve Kauçuk
Fuarın Ana Organizatörü: PT. Pamerindo Indonesia
Fuarın Türkiye Temsilcisi: PAGDER, PLASTİK SANAYİCİLERİ DERNEĞİ

 

Haberin Kaynağı : Mediaetik


21.11.2013

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş