Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Otomotiv > Tüm Otomotiv Haberleri

Schaeffler Türkiye’nin Ankara Ofisi Açıldı

Schaeffler Türkiye’nin Ankara Ofisi Açıldı

Otomotiv ve endüstri için küresel çapta lider bir tedarikçi konumunda yer alan Schaeffler, Türkiye’deki 30’uncu yılında Ankara Ofisi'ni hizmete açtı.

Schaeffler Türkiye’nin Ankara Ofisi, düzenlenen bir törenle açıldı. Açılışa Scheffler Türkiye’nin Ankara ve çevre illerdeki müşterilerinin de aralarında bulunduğu kalabalık bir davetli grubu katıldı. 

Amacımız müşterilerimize yakın olmak

Scheffler Türkiye Ankara Ofisi’nin açılışını değerlendiren Schaeffler Türkiye Genel Müdürü Onur Karahan, tüm dünyada yüksek kalitesi, ileri teknolojisi ve güçlü inovasyon yeteneği ile lider konumda bulunan Schaeffler'in müşteri ve tedarikçileriyle uzun vadeli ve istikrarlı ilişkilerini sürdürdüğünü kaydetti.  

Ankara ve çevre illerdeki endüstri ve otomotiv alanındaki müşterilerine daha yakın olmak amacıyla bu ofisi açtıklarını belirten Karahan, "Schaeffler'in odak noktası müşterileridir. Biz, Schaeffler Türkiye olarak her zaman müşterilerimizin yanında olmak için çaba gösteriyor, şirket yapılanmamızı müşteri ihtiyaçlarına göre yönlendiriyoruz. Dünya genelinde 50 ülkede 170 noktadan oluşan küresel ağımız üzerinden bölgesel ihtiyaçlara uygun, şirketlere özel çözümlerimizi sunuyoruz. Kurumsal kültürümüzün ayrılmaz bir parçası olan sıfır hata felsefesi ile aynı yüksek standartları tüm bölgelerde uyguluyoruz" dedi. Ankara Ofisi’nde endüstri ve otomotiv bölümünden sorumlu yetkililerin bulunacağını ifade eden Onur Karahan, "Schaeffler Ankara Ofisi, Ankara ve çevre illerdeki müşterilerimizle yakın işbirliği içinde olabilmek, toplantılarda, teorik ve pratik eğitimlerde bir araya gelebilmek amacıyla açılmıştır. Hem otomotiv hem de endüstri grubu müşterilerimize hizmet verecektir" diye konuştu.

Otomotiv ve endüstri için küresel çapta lider bir tedarikçi konumunda yer alan Schaeffler Grubu, birçok endüstriyel uygulamada kullanılan rulman ve lineer sistem çözümlerinin yanı sıra motor, şanzıman, şasi uygulamalarındaki yüksek hassasiyetli komponent ve sistemleri ile birlikte “Gelecek için Mobilite” konseptine çözüm odaklı büyük katkılar sağlıyor.
 

Schaeffler hakkında

Schaeffler Grubu, sunmuş olduğu yüksek kalite, üstün teknoloji ve güçlü yenilikçi yaklaşımı ile otomotiv ve endüstri için küresel çapta lider bir tedarikçi konumundadır. Schaeffler Grubu, birçok endüstriyel uygulamada kullanılan rulman ve lineer sistem çözümlerinin yanı sıra motor, şanzıman, şasi uygulamalarındaki yüksek hassasiyetli komponent ve sistemleri ile birlikte “Gelecek için Mobilite” konseptine çözüm odaklı büyük katkılar sağlamaktadır. 2015 yılında yaklaşık 13,2 milyar Euro’luk satış gerçekleştiren Schaeffler, dünya çapında 85.000’den fazla çalışanı ile Avrupa’nın en büyük aile şirketlerinden biridir. 50’den fazla ülkede bulunan yaklaşık 170 konumu ile üretim tesisleri, Ar & Ge merkezleri ve satış şirketlerinden oluşan dünya çapında bir ağa sahiptir.

 

Schaeffler, Türkiye’deki faaliyetlerine 1986 yılında kurulan INA Rulmanları Tic. Ltd. Şti. ve aynı yıl kurulan FAG Rulmanları Türkiye irtibat ofisi ile başlamıştır. 2001 yılında FAG’ın Schaeffler bünyesine katılımıyla iki firma faaliyetlerini ortak olarak sürdürmeye başlamış ve şirket ünvanı 11 Ekim 2016 tarihinde Schaeffler Turkey Endüstri ve Otomotiv Tic. Ltd. Şti. olarak değiştirilmiştir. Merkezi İstanbul’da bulunan firma, Schaeffler çatısı altındaki LuK, INA, FAG ve Ruville markaları ile Türkiye genelinde otomotiv ve endüstri sektörleri için kapsamlı bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Schaeffler’in Türkiye’deki öncelikli hedefleri arasında uzman çalışan kadrosu ile doğru teknolojileri sunarak mümkün olan en üst düzeydeki müşteri memnuniyetini sağlamak yer almaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


10.05.2017

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş