Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Otomotiv > Tüm Otomotiv Haberleri

NSK Group, ROTA İle Automechanika Frankfurt’ta Ve IAA Hannover'de Yer Aldı

NSK Group, ROTA İle Automechanika Frankfurt’ta Ve IAA Hannover'de Yer Aldı

NSK Group, Almanya’da düzenlenen 'Automechanika Frankfurt 2014' fuarında ROTA markası ile geliştirdiği son patentli ürünlerinin tanıtımlarını yaptı. Almanya Hannover’de düzenlenen 'IAA 2014' fuarında ise ROTA markası ile dünyanın önde gelen OEM ve OES firmaları ile ilişkiler kurdu.

Dünyanın dört bir yanından gelen sektör temsilcilerinin yeni ürünlerini sergilediği Automechanika Frankfurt 2014 fuarı 173 ülkeden yaklaşık 140 bin ziyaretçi katıldı. ROTA standı fuarda ile mevcut ve potansiyel müşteriler ile birçok iş görüşmesine ev sahipliği yaptı. NSK Group, ROTA markası ile rot, rotbaşı, rotil, komple rot, rot kolu, rot mili, V kol, bugi kolu gibi 6 binden fazla ürünü 5 kıtadaki 100 ülkeye ihraç etmektedir.

Rot Grubunda Türkiye'de İthalatın Ayağını Kestik

Fuarda AA’ya verdiği röportajda NSK Group İcra Kurulu Başkanı Ömer Kazangil, 5 kıtada ihracat yaptıklarını hatırlatarak, 20 yıl önce fuara tuvalet kenarında 9 metrekarelik bir stantla katıldıklarını, o dönemde yabancı bir ziyaretçinin Türk mallarına bakıyor olmasının bile kendilerini gururlandırdığını anlattı. Kazangil, artık bu dönemim kapandığını ve Türk mallarının gururla Avrupa pazarlarına girdiğini dile getirdi

Haberin Kaynağı : TAYSAD


14.01.2015

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş