Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Otomotiv > Tüm Otomotiv Haberleri

Junker Türkiye'nin Büyüme Potansiyelinden Etkilendi

Junker Türkiye'nin Büyüme Potansiyelinden Etkilendi

MAKTEK Fuarı'nda gösterilen büyük ilgi taşlama makineleri üreticisi Junker'in İstanbul'da bir şube açma kararını güçlendirdi.

MAKTEK Fuarı'na katılan Junker Grubu'nun standına en son taşlama teknolojileri hakkında bilgi almak amacıyla pek çok ziyaretçi uğradı. Junker bu yoğunluğa karşı kendini iyi hazırlamıştı ve özel olarak fuar standına Lean Selection allround tipi bir dış ve iç çap taşlama makinesi kurmuştu. Böylece alanın uzmanı ziyaretçiler silindirik ve konik dış ve iç çapların, radüslerin ve omuzların nasıl taşlandığını bizzat canlı olarak görebilme imkanını buldu.

Junker taşlama makinelerini dünyanın her yerinde pazarlayan ve taşlamanın neredeyse tüm alanlarında yüksek hızıyla teknoloji lideri olarak kabul edilmektedir. Global şube ağına doğru giden yolda bir sonraki kilometre taşımız Türkiye'de bir açılacak şube olacaktır diye vurgulayan Junker Genel Müdürü Rochus Mayer ayrıca şunları da ekledi: "MAKTEK Fuarı önümüzdeki yıl İstanbul'da kendimize ait bir satış ve servis şubesi açma kararını teyit etti. "En nihayetinde ülkenin kendisi zaten uzun süredir bölgenin tamamı için ekonomi motoru rolünü üstlenmiş.

Kendi ifadelerine göre Junker daha şimdiden Türkiye'de çok iyi konumlanmış durumda: Bugüne kadar 70 taşlama makinesi kurulmuş. Ayrıca firma 2014'ün son çeyreğinde Türkiye'den yine çok sayıda sipariş almış. Böyle olunca müşterilere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla gelecekte devamlı olarak yakında bulunmak anlamlı olacaktır.

Haberin Kaynağı : TAYSAD


14.01.2015

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş