Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Otomotiv > Tüm Otomotiv Haberleri

Busworld Turkey 2014’e Davetlisiniz

Busworld Turkey 2014’e Davetlisiniz

Otobüs, midibüs ve minibüs endüstrisi ve yan sanayisinin Türkiye’deki en büyük buluşması olan Busworld Turkey iki sene aradan sonra Busworld Kortrijk ve HKF Fuarcılık A.Ş. ortaklığı ile 24-27 Nisan 2014 tarihleri arasında İstanbul (CNR) Fuar Merkezi, Salon 1 ve Salon 2’de kapılarını ziyaretçilere tekrar açıyor.

Busworld Turkey, yeni pazarlara açılan kapınız olacak.

18-23 Ekim 2013 tarihlerinde Kortrijk, Belçika’da düzenlenen Busworld Kortrijk 2013 Fuarı’nın ardından gerçekleşecek olan 5. Otobüs Endüstrisi ve Yan Sanayi Uluslararası İhtisas Fuarı, Busworld Turkey 2014, başta Türkiye, Orta Doğu, Balkanlar ve Türkî Cumhuriyetler olmak üzere otobüs, midibüs ve minibüs üreticilerinin yanı sıra bu sektöre hizmet eden yedek parça, aksesuar ve ekipmanlar, akaryakıt üreticileri, sigorta şirketleri, bilgi teknolojileri sağlayan firmalar, bankalar, otobüs endüstrisine ürün ve hizmet sağlayan tüm kuruluşların katılımıyla sektörün nabzını 4 gün süreyle İstanbul’da tutacak.

Busworld Academy, Busworld Turkey 2014 Fuarı’nda

Lansmanı, 18 Ekim 2013 tarihinde Busworld Kortrijk 2013 Fuarı’nda yapılan Busworld Academy sektörle ilgili konuların ele alındığı bir dizi seminer ve atölye çalışmasından oluşuyor. Kortrijk fuarı sırasında düzenlenen ilk Busworld Academy’in odak noktası; Yangın Güvenliği ve Sürdürülebilirlik konuları oldu. Busworld Academy’nin Busworld Turkey fuarı sırasında da benzer bir içerikle düzenlenmesi planlanıyor.

TOFED, Busworld Turkey 2014 Fuarı’nın destekçisi

Türkiye Otobüsçüler Federasyonu (TOFED), daha önceki senelerde olduğu gibi Busworld Turkey Fuarını 2014 senesinde de destekliyor. TOFED’in başlıca amacı; teknolojik gelişmeleri takip ederek, daha güvenli, daha kaliteli ve daha yaygın ulaşım hizmeti verilmesini sağlamak, sektörün sorunlarına sahip çıkarak, gelişim sürecinin kesintisiz devamını sağlamak, sektörün sorunlarının dile getirilmesi, kamuoyu oluşturulması için öncelikle sorunlar ve talepleri belirlemek, bunların basın, yayın araçlarıyla kamuoyuna duyurulmasını sağlamak ve resmi kurum ve kuruluşlarla sağlıklı bir diyalogun kurularak sürdürülmesini sağlamaktır.

Sizleri otobüs dünyasına davet ediyoruz

Busworld Turkey 2014 Fuarı, kara ulaşımı sektöründe hizmet veren yerli ve yabancı firmaların ve ulaşım otoritelerinin ve ayrıca medya mensuplarının ziyaretine açık olacak. Otobüs dünyasındaki en son yenilikleri yakından görebileceğiniz fuar, dört gün süreyle ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.

Haberin Kaynağı : SUBCONTURKEY YAN SANAYİ ve TEDARİKÇİ GAZETESİ


20.11.2013

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş