Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Moda-Tekstil-Konfeksiyon > Tüm Moda-Tekstil-Konfeksiyon Haberleri

Matraş Deri Sektöründe Türkiye’nin En İtibarlı ve Performansı En Yüksek Markası Seçildi

Etiketler

matraş deri sektörü

Haberle ilgili fotoğraflar

Matraş Deri Sektöründe Türkiye’nin En İtibarlı ve Performansı En Yüksek Markası Seçildi

The One Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri Sahiplerini Buldu:

Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen ve Marketing Türkiye Dergisi ile pazar ve tüketici tutumu araştırmaları konusunda araştırmalar yapan Akademetre’nin işbirliğiyle düzenlenen “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” Raffles İstanbul Zorlu Center’da düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Halk jürisi tarafından itibarını en çok arttıran markaların ödüllendirildiği The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri 2015’te Matraş, “Ayakkabı, Çanta ve Deri Giyim” kategorisinde geçtiğimiz yıl marka algısını en çok yükselten olarak ödüle layık görüldü.

Pazarlama sektörü önemli dergisi Marketing Türkiye ve tüketici araştırmalarıyla öne çıkan Akademetre’nin gerçekleştirdiği “2015 Yılı İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü” araştırması sonuçlandı. Bütünleşik pazarlama alanında, bu yıl ikincisi gerçekleştirilen “The One Awards” ödül töreni de 8 Ocak 2016 Cuma akşamı Raffles İstanbul Zorlu Center’da gerçekleşti. “The One Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri 2015”te Matraş, “Ayakkabı, Çanta ve Deri Giyim” kategorisinde geçtiğimiz yıl marka algısını en çok yükselten marka olarak ödüle layık görüldü.

Toplam 12 ilde 1.200 kişiyle yüz yüze gerçekleştirilen görüşmeler sonucunda 35 sektörde itibarını en çok artıran markalardan biri de Matraş oldu. Böylece önümüzdeki yıl 70. kuruluş yıldönümünü kutlayacak olan Matraş, halk jürisi tarafından itibarını en çok arttıran marka olarak ödüllendirildi.

MatraşYönetim Kurulu Üyesi Zeynep Matraş Akman The One Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri 2015 ödül töreninde yaptığı teşekkür konuşmasında Matraş’ın kurulduğu günden bu yana ürünlerinin kalitesi ve müşterilerinin memnuniyetinin her zaman birinci sırada olduğunu belirterek şunları söyledi: “Bizim için 2015 işimizin mutfağında önemli değişiklikler yaptığımız, kendimizi her anlamda yenilediğimiz bir seneydi. Bu anlamda başvuru olmaksızın, halkın jüri olduğu bağımsız bir araştırma sonucunda, algısını ve itibarını en çok arttıran marka seçilmek doğru yolda olduğumuzu bir kez daha gösterdi bize. Bu çok değerli ödülü bize layık gördükleri için bütün Marketing Türkiye ve Akadametre'ye tüm Matraş ekibi adına çok teşekür ederim.”

Temelleri 1947 yılında atılan Matraş, emin adımlarla ilerlediği 69 yıllık tarihinde, sadece Türkiye için değil, uluslararası alanda da ayrıcalıklı bir marka haline geldi. Entegre tesisinde dünya devi markalara da hizmet veren Matraş, yoğunlaşan faaliyetleriyle Türkiye’nin adını deri sanayiciliği alanında duyurmaya devam ediyor. Matraş, geniş ürün gamıyla ve her zevke uygun tasarımlarıyla kendini sürekli yenilemeye devam ediyor. Kadın çanta, ayakkabı, seyahat çantaları, evrak çantaları, portmone ve portföylerin yanı sıra erkek ayakkabı, deri giyim, büro aksesuarları, oyun takımları, anahtarlık gibi her türlü hediyelik eşya da Matraş’ın ürün yelpazesinde yer alıyor. Türkiye çapında 13 mağaza ile hizmet sunan Martaş, yakın bir gelecekte mağaza sayısını artırma hedefiyle hem giyim hem de aksesuar alanında bugünün ve geleceğin moda anlayışını şekillendiriyor.

Haberin Kaynağı : PURPLE MEDIA SOLUTIONS


20.01.2016

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş