Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Moda-Tekstil-Konfeksiyon > Tüm Moda-Tekstil-Konfeksiyon Haberleri

 Pierre Cardin Erkekleri Soğukları Çok Sevecek

Etiketler

pierre cardinmoda

Haberle ilgili fotoğraflar

Pierre Cardin Erkekleri Soğukları Çok Sevecek

Pierre Cardin erkeği, ayrılabilen yelekli kaban ve çok cepli hardal sarısı, adaçayı yeşili, kahverengi, lacivert ve toprak tonları gibi renklere sahip montlarla kışın soğuk günlerini bile çok sevecek.

Pierre Cardin erkek dış giyim koleksiyonu bu sezon fonksiyonel ve çarpıcı detaylarla coşuyor. Kaban ve montların yaka detaylarındaki kürkler, dirseklerdeki süet ve deri parçalar ve iç yelekler çok şık bir ayrıntı olarak karşımıza çıkıyor. 

Zamansız ve kaliteli duruşun anahtar parçası kapitone kumaş, Pierre Cardin montlarında bu sezon yeniden form bulurken Pierre Cardin erkeğine klas bir görüntü sağlıyor. İç yelekli kabanlar fonksiyonel olduğu kadar soğuğa karşı termal görevi görürken, canlı renklerdeki kaz tüyü anoraklar ile Pierre Cardin erkeği spor şıklığı yakalıyor.Pierre Cardin kaban ve mont koleksiyonu, maksimum dayanıklılık, hareket kabiliyeti, doğal esneklik ve konforlu kullanım sağlayarak stil sahibi erkeklerin dinamizmini arttırıyor.Pierre Cardin’in erkek dış giyim koleksiyonlarına Pierre Cardin mağazalarından ve www.pierrecardin.com.tr internet adresinden ulaşabiliyor.

Haberin Kaynağı : Team İletişim ve Danışmanlık


05.01.2016

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş