Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Moda-Tekstil-Konfeksiyon > Tüm Moda-Tekstil-Konfeksiyon Haberleri

 Özel Günlerinde Sen, Detaylarda Pierre Cardin

Etiketler

pierre cardinmoda

Özel Günlerinde Sen, Detaylarda Pierre Cardin

Pierre Cardin’in hayatının en unutulmaz gününe hazırlanan damatlar ve özel davetlere katılacak erkekler için hazırladığı smokin koleksiyonu, tüm detaylarıyla ayrıcalıklı bir görünüm vaat ediyor.

Bahar ya da yaz düğünü yapacak olan erkeklerin hazırlıklara bir an önce başlaması lazım. Damat adaylarının kuşkusuz ilk adımı proporsiyonuna uygun bir smokin seçmek olacaktır. Pierre Cardin’in her sezon popülaritesini koruyan smokin koleksiyonunda, ekru, saten, şal yakalı, tek düğmeli, İtalyan kalıplı slim fit ceketler, şeritli pantolonlar, takma yakalı sonradan gündelik yaşamda kullanılabilecek fonksiyonel takımlar geniş seçenekleri ile bulunuyor. 

Son yıllarda düğünlerde sadece damadın değil, evlenen çiftin çevresindeki erkeklerin de smokin giydiklerini görmek hoşumuza gidiyor. Genelde siyah rengin tercih edildiği düğünlerde damattan rol çalmak Pierre Cardin smokinlerle mümkün oluyor.Özel davetler için her daim hazır olan iş adamları ve yöneticilerin gardırobuna göz attığınızda mutlaka bir Pierre Cardin smokin takımı göze çarpıyor. Koleksiyonda hakim renk olan siyahın yanı sıra beyaz, ekru, sezonun trendi kobalt mavi, lacivert gibi renkleri ve micro desen seçenekleri ile bütün modeller özel davetler için zengin seçenekler sunuyor.
Pierre Cardin smokin koleksiyonu, tüm mağazalarda kusursuz görünümü ve şıklığı ile kendinden söz ettirmek isteyen beyleri bekliyor.

Haberin Kaynağı : Team İletişim ve Danışmanlık


16.02.2016

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş