Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Moda-Tekstil-Konfeksiyon > Tüm Moda-Tekstil-Konfeksiyon Haberleri

Harley-Davidson ile Özgür ve Sağlam Adımlar

Etiketler

harley-davidsonmoda

Haberle ilgili fotoğraflar

Harley-Davidson ile Özgür ve Sağlam Adımlar

Harley-Davidson, özündeki asi ve özgür ruhu yeni koleksiyonuna taşıdı. 2015 Sonbahar / Kış Koleksiyonu’nda metalin asaletini sadelikle birleştirerek modellerine yansıtan Harley-Davidson, ayakkabı tutkunlarına sağlam ve cesur adımlar attırmaya devam ediyor.

Özgür ve cesur ruhların markası Harley-Davidson yeni sezonda renk ve dokunun uyumu ile fark yaratıyor. Işık ve ortama uyum sağlayan, benzersiz derisiyle mükemmel dokunuş hissi veren modeller göz alıcı görüntü ile birleşiyor. Metalin asaletini, siyah, kahverengi ve bejin en uyumlu tonlarıyla harmanlayan Harley-Davidson aksesuarlarıyla da ön plana çıkıyor.
Harley-Davidson, asi, ödünsüz ve yenilikçi ürünleriyle hızla akıp geçen zamanın önüne geçmek isteyenlerin tercihi olmaya devam ediyor. Altı saat suya dayanıklı üstün kalite deri ile üretilen Harley-Davidson, ergonomik modelleri sayesinde rahat, cesur ve sağlam adımlar atmanızı sağlıyor.Harley-Davidson’ın fark yaratan koleksiyonuna Yeşil Kundura Mağazaları, Yeşil Kundura Bayileri ve www.yesil.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Harley-Davidson Hakkında:
Wiliam S. Harley, 1901 yılında motor eklenmiş bisiklet fikrinin ilk taslaklarını çizmeye başladı. Wiliam S.Harley ve Arthur Davidson, 1903 yılında bu fikri hayata geçirdi ve ilk Harley-Davidson motorsikleti üretildi. Küçük fabrikalarının kapısında “Harley-Davidson Motor Company” yazmaktaydı. 1920 yılında ise Harley-Davidson dünyanın en büyük motorsiklet üreticisi haline geldi. Casual ayakkabı sektörünün lideri Wolverine World Wide, 1998 yılında Harley-Davidson Motor Company ile beraber çalışmaya başladı. Distribütörlüğü 1999 yılından bu yana Yeşil Kundura tarafından yapılan Harley-Davidson markalı botlar bugün Harley-Davidson efsanesinin özündeki bağımsızlık, özgürlük ve maceraperestlik özelliklerini devam ettirmektedir.

Haberin Kaynağı : Leo PR


06.10.2015

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş