Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Moda-Tekstil-Konfeksiyon > Tüm Moda-Tekstil-Konfeksiyon Haberleri

FLO Ayakkabı – Çanta Kategorisinde En Beğenilen Marka Oldu

FLO Ayakkabı – Çanta Kategorisinde En Beğenilen Marka Oldu

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) tarafından her yıl yapılan değerlendirmeye göre, FLO; alışveriş merkezlerinde, ayakkabı – çanta kategorisinde en beğenilen marka oldu.

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) tarafından, her yıl alışveriş merkezlerinde en beğenilen ve tercih edilen perakende markaları; BAREM araştırma şirketi işbirliğinde, Türkiye çapında yapılan bir araştırma ile belirleniyor. Tüketicilere sorarak tespit edilen ve 15 ayrı kategoride ödül verilen çalışmaya göre FLO, ayakkabı – çanta kategorisinde en beğenilen marka oldu. Bu yıl 7’inci kez düzenlenen araştırmanın sonuçlarına göre ödül alan FLO, tüketicilerin en çok tercih ettiği marka oldu.

Farklı profillerde tüketicilere hitap eden ürün çeşidi ve standardını koruduğu kalite anlayışı ile Türkiye’nin her yerinde tercih edilen FLO adına ödülü alan Ziylan Grup CEO’su Burak Övünç, “Alışveriş merkezlerinde, bizzat tüketiciler tarafından yapılan değerlendirmeye göre lider marka olmak bizim için çok önemli” dedi. “Tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap verebilmenin yanı sıra; beğenilerini kazanmak noktasında da lider olmak bizim daimi hedefimiz” diye konuşan Övünç, önümüzdeki yıllarda da mevcut konumu korumayı hedeflediklerini sözlerine ekledi.

Ziylan Grup Hakkında:
Türkiye’nin en büyük ayakkabı perakendecisi Ziylan Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş.; iç pazarda perakende mağazalarında, toptan satışta ve ihracat pazarlarında yılda 20 milyon çiftten fazla ayakkabı satışı gerçekleştirmektedir.

Türkiye genelinde FLO, Polaris ve Sport in Street markalarıyla 350’ye yakın mağazasıyla hizmet veren Ziylan Grup, dünyanın 40 ülkesine de ihracat yapmaktadır. 2023 yılında Türkiye’den çıkacak 10 global markadan biri olma hedefi doğrultusunda, 2013 yılı Kasım ayında Gözde Girişim Sermayesi Yatırım ortaklığı A.Ş. , BİM ve Mater Footwear BV ile güçlerini birleştirerek ortaklığa imza atan Ziylan Grup bugün; toplam 5 bine yakın kişiye istihdam sağlamakta, yılda 3 milyon 500 bin çiftin üzerinde ayakkabı üretimi gerçekleştirmektedir.

Haberin Kaynağı : Medyaevi İletişim


04.12.2015

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş