Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Mobilya-Ev Tekstili > Tüm Mobilya-Ev Tekstili Haberleri

Modoko’nun “barış” çağrısı Devam Ediyor

Etiketler

modokomobilya sektörü

Haberle ilgili fotoğraflar

Modoko’nun “barış” çağrısı Devam Ediyor

Mobilyanın başkenti İMOB’a katılıyor!

Türkiye’nin en seçkin mobilyacılar sitesi Modoko, fuar katılımcılarını ve mobilya profesyonellerini 26-31 Ocak tarihleri arasında 12.’si düzenlenen İMOB Mobilya Fuarı’nda ağırlayacak. Sektördeki iddiasını 2016 yılında da sürdüren Modoko’nun çıkış noktası ise “barış”!
Kişiye özel tasarım mobilyaları, sektöre yaptığı yatırımlar ve liderlik ettiği faaliyetler sebebiyle mobilya sektörüne yön veren Modoko, 12. Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı’na katılıyor. 8. hol 8B01 standında ziyaretçilerini ağırlayacak olan Modoko, 2016 yılına atfettiği “BARIŞ YILI” söylemine İMOB’da da devam ediyor.2016 yılının dünyaya barış getirmesini istediğini her fırsatta dile getiren Modoko Yönetim Kurulu Başkanı İ. Etem Özçelik, bu dileğini “zeytin fidanı” ile sembolize ederek İMOB’da ziyaretçileriyle paylaşacaklarını belirtti./26-31 Ocak 2016 tarihinde CNR Expo Yeşilköy’de gerçekleşecek olan fuarda Modoko, 8 numaralı hol, 8B01 standında ziyaretçilerini ağırlayacak.

Modoko Hakkında;
1969’da kurulan Türkiye’nin en seçkin mobilyacılar sitesi Modoko’da 150.000 m2 alanda 350 önemli mağaza bulunmaktadır. Her tarzda mobilya üreten ve kişiye özel tasarım yapan birçok firmayı da bünyesinde bulundurarak yaşam alanlarını daha ‘özel’ kılan Modoko, doğrudan 5.000, dolaylı olarak 35.000 kişiye istihdam sağlamaktadır.

Haberin Kaynağı : Elalem İletişim Danışmanlığı


25.01.2016

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş