Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Mobilya-Ev Tekstili > Tüm Mobilya-Ev Tekstili Haberleri

Modoko İSMOB'da "2016 Barış Yılı Olsun " dedi

Etiketler

modokomobilya sektörü

Haberle ilgili fotoğraflar

Modoko İSMOB'da "2016 Barış Yılı Olsun " dedi

Tüyap’ta yapılan yılın ilk mobilya fuarı İSMOB’un özel konuğu olarak yer alan Modoko ziyaretçilerine zeytin fidanı hediye etti. İSMOB ziyaretçilerinden yoğun talep gören Modoko standı, “2016’da Barış” için ilham verici olarak nitelendirildi. 

Türkiye’nin en modern ve en seçkin mobilyacılar sitesi Modoko, 12-17 Ocak 2016 tarihleri arasında İstanbul Mobilyacılar Fuarı İSMOB’un özel konuğu olarak yer aldı. Ülkemizde ve dünyada yaşanan olumsuz olaylar nedeni ile “2016’da Barış” temasından yola çıkarak tüm konuklarına zeytin fidanı hediye eden Modoko’nun standı yoğun ilgi gördü.

Dağıttığımız zeytin fidanları, 2016’ya barış getirecek!
Modoko Yönetim Kurulu Başkanı İ. Etem Özçelik, “2015 yılı, mobilya sektöründe yaşanan güzel gelişmelerin yanı sıra dünyada “barış” adına talihsiz bir yıl oldu. Yaşanan pek çok olumsuzluğa rağmen 2016 yılının barış getirmesini bekliyoruz. Yeni yıldan beklentimizi de zeytin fidanı ile sembolize ederek ziyaretçilerimizle paylaşmak istedik. Bilindiği gibi Modoko, özel tasarım noktası olan bir mobilyacılar kooperatifidir. Bizlerden de beklenen fuarda özel bir çalışma gerçekleştirmekti. Gelen olumlu tepkilere bakarak bunu başarabildiğimizi görmek bizi çok mutlu etti.” diyerek İSMOB Fuarı ve 2016 hakkındaki düşüncelerini dile getirdi.

Modoko Hakkında;
1969’da kurulan Türkiye’nin en seçkin mobilyacılar sitesi Modoko’da 150.000 m2 alanda 350 önemli mağaza bulunmaktadır. Her tarzda mobilya üreten ve kişiye özel tasarım yapan birçok firmayı da bünyesinde bulundurarak yaşam alanlarını daha ‘özel’ kılan Modoko, doğrudan 5.000, dolaylı olarak 35.000 kişiye istihdam sağlamaktadır.

Haberin Kaynağı : Elalem İletişim Danışmanlığı


21.01.2016

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş