Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Mobilya-Ev Tekstili > Tüm Mobilya-Ev Tekstili Haberleri

Mobilyanın Başkenti Modoko İMOB Fuarı'nda

Etiketler

modokomobilya sektörüimob

Mobilyanın Başkenti Modoko İMOB Fuarı'nda

Türkiye’nin en seçkin mobilyacılar sitesi Modoko, fuar katılımcılarını ve mobilya profesyonellerini 12.’si düzenlenen İMOB Mobilya Fuarı’nda ağırlıyor. 

Sektördeki iddiasını 2016 yılında da sürdüren Modoko’nun çıkış noktası ise “BARIŞ”! 

2016 yılının dünyaya barış getirmesini istediğini her fırsatta dile getiren Modoko Yönetim Kurulu Başkanı İ. Etem Özçelik, bu dileğini “zeytin fidanı” ile sembolize ederek İMOB’da ziyaretçileriyle paylaşıyor.

Modoko: “ Mobilya Sektörü 2016’da Altın Çağını Yaşayacak”
Modoko Yönetim Kurulu Başkanı İ.Etem Özçelik “Mobilya sektörünü hareketlendirmeye ve sektör sorunlarımızı çözmeye yönelik yaptırımlarımızın dönüşleri sevindirici oldu. İnanıyorum ki 2016 yılında çalışmalarımızı daha da ileri noktaya taşıyacağız.” şeklinde aktardı.

Modoko’dan Özel Konsept Tasarımlar ve Ücretsiz Proje - Mimarlık Hizmetleri
Modoko, stardart mobilya tasarımının yanısıra, kişiye özel mobilya tasarımlarıyla da, sadece ev ve ofisler için değil; farklı konsept tasarımlar sunuyor. Özçelik: “Modoko Mobilyacılar Sitesi, 1969 yılından bu yana sağladığı kaliteli hizmeti ve özgün tasarımlarıyla biliniyor. Uzun yıllardır sunduğumuz hizmetlerin arasında özel proje ve mimari danışmanlık da bulunuyor. Ev, ofis, otel ve restoranların istediği özgün tasarımların yanı sıra uzun süredir dağ evi, kış otelleri ve konsept restoranlar için de mobilyalar tasarlıyoruz. Amacımız her zevke uygun, özgün tasarımlar sunabilmek.’’ dedi.

31 Ocak tarihine kadar devam edecek olan 12. İMOB Mobilya fuarı CNR Expo Yeşilköy’de düzenleniyor. Modoko, 8 numaralı hol, 8B00 standında ziyaretçilerini ağırlıyor.

Haberin Kaynağı : Elalem İletişim Danışmanlığı


27.01.2016

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş