Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Mobilya-Ev Tekstili > Tüm Mobilya-Ev Tekstili Haberleri

 İder Mobilya Yeni Koleksiyonlarını İSMOB’da Görücüye Çıkartıyor

Etiketler

ider mobilya

İder Mobilya Yeni Koleksiyonlarını İSMOB’da Görücüye Çıkartıyor

12 – 17 Ocak tarihleri arasında Tüyap’ta düzenlenecek İstanbul Mobilya Fuarı’nda yeni koleksiyonlarını ilk kez sergileyecek olan İder Mobilya, fuar boyunca 8. Salon ve 812. stantta ziyaretçilerini ağırlayacak.

Fonksiyonellik ön planda

Yatak odası, yemek odası, koltuk takımı ve Tv ünitesi gibi ürün gruplarının dışında mobilyaları tamamlayacak çeşitli aksesuarların da sergilenecsektörde oldukça iddialıyız, İSMOB Fuarı’nda da sergilediğimiz ürünlerimizle bunu ziyaretçilerimize yansıtacağız” dedi.

2016 yılı yatırım yılı olacak
“Ülkemizi kalkındıracak, halkımıza istihdam alanı sağlayacak yeni yatırımlar yapmaya devam ediyoruz” diye belirten Mehmet Pınarbaşı, 29 yıllık deneyimiyle firmanın mobilya sektörünün güçlü markaları arasında yer aldığını ve 2016 yılının yatırım yılı olacağını ifade etti. Mehmet Pınarbaşı, “Ülkemizde dünya ile rekabet edebilecek standartlara sahip tesisler bulunmaktadır. Üretim olanakları, satış noktaları, istihdam ve ihracat rakamlarıyla mobilya sektörü gelişmesini sürdürmeye devam etmektedir. Biz de sektörün kalite çıtasını yükseltmeyi ilke edindik. Açtığımız büyük metrekareli mağazalarla da, bu kaliteyi ve çeşitliliği ulaşılabilir fiyatlarla daha geniş bir kitleye sunmayı, Türkiye’nin farklı noktalarından tüketicilere ulaşmayı hedefliyoruz” diye belirtti.

“Franchise taleplerini değerlendireceğiz”
Mehmet Pınarbaşı; hem kaliteli hem de uygun fiyatların yer aldığı yeni koleksiyonları görücüye çıkardıkları fuarda yeni ürünlerini sergileyerek son kullanıcılarına ulaşırken ayrıca yurtiçinden gelen girişimcilerin bayilik taleplerini de değerlendirecek.

Haberin Kaynağı : Arma PR


11.01.2016

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş