Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Metal > Tüm Metal Haberleri

Omas, Metal İşleme ve Şekil Verme Sektöründe Öncü Firma

Omas, Metal İşleme ve Şekil Verme Sektöründe Öncü Firma

Geleceğe Hoşgeldiniz!

Omas, 1976 dan bu yana metal işleme/şekil verme  pazarında, ihtiyaçları önceden tahmin ederek, yeni ürünler sunma konusunda her zaman öncü olmuştur. OMAS ın felsefesi, en baştan beri, metal sektöründe innovatif ürünleri ile toplam kaliteye entegre, hızlı ve verimli  makineleri taahhüt etmektedir.

Makinelerin daha gelişmiş teknolojilerle  yeteneklerinin geliştirilmesi sağlanmalıdır. OMAS kalite ve uzmanlığa kendini adamış teknik kadrosu ile müşterilere, tüm ticari sektörlerde, ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan, teknik ve yüksek performanslı çözümler önerebilmektedir.

Mevcut tüm makineler  şirketin temel felsefesine ve kurallarına tabidir ve makinelerin mutlak maksimum kaliteye göre üretilmesi zorunludur. Makine kalitesi; teknik, performans, çevre ve nihayet güvenlik açısından bir araya gelmektir. İşte tüm bu bileşenler bir araya getirerek, pazar standartlarına kıyasla rakipsiz olan mükemmel bir fiyat / performans oranıyla eşsiz yüksek kalitede makineler sunulabilmektedir. OMAS Teknisyenlerinin, işbirlikçilerinin, operatörlerin, ithalatçıların, acentelerin ve tedarikçilerin her zaman bilgili ve bilgilendirilmiş olması  esastır. Tüm bunlar markayı; metal işleme ve form veme pazarında lider olarak sevilen prestijli rolle tutarlı kılmaktadır.

Bull serisi;  Yeni kurulum ailesinin hayata geçirilmesiyle OMAS; telin ve sac malzemelerin şekil verilmesi sektöründe yeniden zirveye çıkmakta ve mevcut ürün yelpazesini genişletmektedir.

Bu yeni makineler serisi, üretim sistemi ile ilgili genel kavramların (multislayt veya ilerleme ve bükme) veya belirli bir seriye yerleştirilmiş modellerin ötesine geçerek tasarlandı ve üretildi, yenilikçi bir modüler konsepte dayanıyor; CNC nin kullanım fonksiyonlarını bir multislayt sisteminin tipik verimliliği ile uygular.

Her hareket bir servo elektronik eksen tarafından üretilir ve yeni program bükme + programlama® ile dinamik olarak yönetilir.

Her bir makinenin, standart modellerin taviz vermeden veya pahalı bir şekilde  çok yüksek bir seviyeye ulaşılmadan tam olarak müşterinin teknik-üretken gereksinimlerine göre gerçekleştirilmesine olanak tanır.

Omas Makinalarında mühendislik ve tasarım herzaman ön plandadır.

-        Beyaz Eşya Sektöründe: Kelepçe makinaları, ara parçaların makinaları, kaynaklı parçaların makinaları , transfer makinaları

-        Otomotiv Sektöründe: Tel ve Sac malzemeden Bükümlü parçaların makinaları, Form parçaların makinaları, kaynak ve delme içeren parçaların makinaları

-        Tekstil sektöründe: Askı Kancası makinaları, klips makinaları, Toka makinaları, Metal askı makinaları ve muhtelif metal tekstil aksesuarlarının makinaları

-        Tarım sektöründe: Traktör makinalarında kullanılan ara parçaların makinaları

-        Mobilya Sektöründe: Sandalye üreten makinalar, Lamba Sarkıtları üreten makinalar, mutfak metal aksamları üreten makinalar

-        İnşaat sektöründe: Kelepçe makinaları, boya fırçası sapları, kaynaklı ve bükümlü parçalar

-        Elektrik sektöründe: Klips makinaları

-        Dosya ayraçlarını yapan makinalar, Şampanya kapağı metal aksamı vb makinalar

 

 


15.04.2019

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş