Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Metal > Tüm Metal Haberleri

Metal Aşıkları Win Eurasia Metalworking Fuarında Buluşuyor

Metal Aşıkları Win Eurasia Metalworking Fuarında Buluşuyor

İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan WIN EURASIA Metalworking Fuarı kapılarını açmaya hazır

WIN EURASIA Metalworking, 11-14 Şubat 2016 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açıyor. 21. kez düzenlenen WIN EURASIA Metalworking; Metalworking ve Surface Treatment başlıkları altındaki 2 ayrı uluslararası ticaret fuarını tek bir çatı altında birleştiriyor. Yerli ve yabancı imalat sanayiinin liderlerini ağırlayan fuar, sac levha işleme ve yüzey işlem teknoloji zincirinin tamamına odaklanıyor.

Metalworking Eurasia kapsamında ziyaretçiler sac levha işleme teknoloji zincirinin tamamına ulaşma şansı elde ediyor. Fuar, Sac levha, yarı mamul ve tam mamul; işleme, ayırma, şekillendirme, esnek sac levha işleme, birleştirme, kaynak, yüzey işleme, tel, boru ve parça işleme, karma yapıların işlenmesi, aletler, makine elemanları, kalite kontrol, onarım ve atölye ekipmanlarını kapsıyor. Son teknolojilerin ön plana çıkacağı etkinlikte katılımcılar; demir-çelik, alüminyum, metal, otomotiv gibi çeşitli sektörlerin üretim süreçlerini daha etkin hale getirmeye yönelik ürün ve hizmetleri sergiliyor.Surface Treatment Eurasia fuarı kapsamında ise yüzey temizliği ve ön işlem ekipmanları; boya ve plastik kaplama sistemleri; galvanizasyon sistemleri; özel yüzey kaplama teknolojileri; boya, cila ve kaplama malzemeleri sunuluyor. Parts2Clean markası altında oluşturulan uluslararası pavilyon kapsamında ise endüstriyel parça ve yüzey temizleme teknolojileri bir arada sergileniyor.

Sektöre yön verecek 4 Özel Bölüm

WIN EURASIA Metalworking, bu yıl sergilenen ürünlerin yanı sıra özel bölüm ve etkinlikleri ile de sektördeki yenilikçi konumunu pekiştiriyor. ilk kez geçtiğimiz yıl düzenlenen Robotics ve Safe@Work özel bölümlerinin yanı sıra bu yıl iki yeni etkinliğe daha imza atılıyor. WIN EURASIA Metalworking, “Automative Supply Chain” adı altında gerçekleşecek özel alanda sac işleme ve yüzey işlem sektörünü otomotiv sektörüyle buluşturuyor. “Metal işleme Endüstrisinde Yüzey işlem Teknolojileri” konulu forum aracılığıyla ise yüzey işlem teknolojisindeki yeniliklere odaklanılıyor.

İleri teknolojiler Robotics çatısı altında

Robotik teknolojilerin üretim süreçlerindeki artan önemine dikkat çekmek amacıyla ilk kez geçtiğimiz yıl düzenlenen ve yoğun ilgi gören Robotics bu yıl ENOSAD (Endüstriyel Otomasyon Sanayicileri Derneği) işbirliği ile ziyaretçilerle buluşacak. 14 firmanın robotik çözümlerini sergileyeceği alanın ortasında oluşturulacak özel forum alanında ise 4 gün boyunca imalat sanayiinde Robot Teknolojileri, ileri Robotik Uygulamalar, Akıllı Fabrikalar ve Endüstri 4.0 konularında 20’yi aşkın sunum gerçekleşecek. Bu alanda katılım ve sunum gerçekleştirecek firmalar: Halıcı, E3 TAM, EMF Motor, ENTEK Otomasyon, FESTO, GÜNMAK, HKTM-HiDROPAR, KUKA ROBOTER CEE, MITSUBISHI Elektrik Turkey, NACHI EUROPE, SCHUNK Intec, STAUBLi, YASKAWA Turkey, FANUC TURKEY.

Otomotiv üretim sürecini Automotive Supply Chain ile keşfedin

WIN Eurasia Metalworking bir yeniliğe daha imza atarak bu yıl ilk kez düzenlenen Automotive Supply Chain bölümü ile metal ve yüzey işlem sektörünün otomotiv üretimindeki yerini, kurulacak olan üretim bandında canlı olarak ziyaretçilerine aktaracak.

Parts2Clean ve “Metal işleme Endüstrisinde Yüzey işlem” Forumu

Surface Treatment Eurasia fuarı kapsamında Parts2Clean markası altında oluşturulan uluslararası pavilyon ile endüstriyel parça ve yüzey temizleme teknolojileri bir arada sergilenecek.

iş sağlığı ve güvenliği, Safe@Work’de tartışılacak

iş sağlığı ve güvenliği konusunda yüksek risk taşıyan imalat sanayiine yönelik alınması gereken önlemler ve iSG konusunda Türkiye ve dünyada yaşanan son gelişmeler bu yıl ikincisi düzenlenen Safe@Work etkinlikleri kapsamında değerlendirilecek.

Haberin Kaynağı : SUBCONTURKEY YAN SANAYİ ve TEDARİKÇİ GAZETESİ


17.03.2016

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş