Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Makina-Metal-Kalıp-Döküm > Tüm Makina-Metal-Kalıp-Döküm Haberleri

Imanpack ve Bimeks-Arsay Paketleme Sektöründe 15 Yıldır Birlikte Çalışıyor

Imanpack ve Bimeks-Arsay Paketleme Sektöründe 15 Yıldır Birlikte Çalışıyor

IMAN PACK Packaging & Eco Solutions S.p.a.
1975 yılında İtalya’da kurulan Imanpack sektöre ilk olarak küçük paketleme makinası Micropac ile girmiştir. Zamanla geliştirilen Micropac bütün endüstri kapsamında dikkat çeken bir model olmayı başarmıştır.

Bugün Imanpack, 40 yılı aşan tecrübesiyle, hem ekonomik Micropac modeli hem de tam otomatik paketleme hatlarıyla özel olarak dizayn edilmiş Iman Pack mikro işlemci bazlı geniş ürün gamı sunmaktadır.
Dünyanın önde gelen üreticilerinden Mars Confectionery, Unilever, Ikea, SKF, Sauder, Reckitt Benckiser, Olivetti, Vimar ile birlikte çalışma deneyimleri ve özel projeler sayesinde; sektörün bir çok ihtiyacına yönelik çözümler sunma kabiliyetine sahiptir. (Gıda, hırdavat, medikal ürünler, hediyelik eşyalar, kozmetik ürünler).
Ürün gamı; yatay paketleme, dikey paketleme makinaları, karton açma ve kapama makinaları, yatay ve dikey kutu makinaları, tartım ve sayım makinaları (sıfır hata garanti), paletleme sistemleridir.   

Imanpack müşterilerinin özel paketleme ihtiyaçlarını karşılamak adına, dizayn ve kurulum çözümleri sağlamaktadır. Bu sayede üretmiş olduğu makinaların sürekli gelişimini destekleyen bir felsefe benimsemiştir. Böylece deneyimlerinin doğrultusunda daha ilerisini görebilen, en karışık paketleme ihtiyaçlarına dahi çözümler sunabilen bir yapı inşa etmiştir.

Paketleme sektöründe öncü firmalar ile kurulmuş olan işbirlikleri, Imanpack teknolojisini uluslararası alanda bütün market gereksinimlerini karşılayacak şekilde geliştirmiş ve başarılı olmasını sağlamıştır.

Ayrıca Imanpack GAIA adında kentsel atıkları toplama ve ayrıştırmaya yönelik yeraltı sistemi geliştirmiş ve patentini almıştır.

Türkiye’de Imanpack ve Bimeks-Arsay paketleme sektöründe 15 yıldır birlikte çalışmaktadır ve bu kapsamda Bimeks-Arsay yerli endüstri için muhtelif sektörlerde bir çok çözüm sunmuştur. Bimeks-Arsay kaliteli ürün ve hizmetlerini müşterileri ile paylaşmaya devam etmektedir.

 


10.05.2017

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş