Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Makina-Metal-Kalıp-Döküm > Tüm Makina-Metal-Kalıp-Döküm Haberleri

Hidroteknik Makine ve Yan Ürünleri, Sistem ve Üretim Çözümleriyle Sektöründe Lider Konumda

Haberle ilgili fotoğraflar

Hidroteknik Makine ve Yan Ürünleri, Sistem ve Üretim Çözümleriyle Sektöründe Lider Konumda

Uçak Metal Enjeksiyon, Ar-Ge’si İle Ön Plana Çıkıyor.

Uçak Metal Enjeksiyon, 1967’de kurulmuş olup, Türkiye’de 100-2000 ton mengene kilitleme kuvvetli soğuk kamara metal enjeksiyon makineleri üretimi yapan ilk firmadır. HİDROTEKNİK markasıyla, 2000 m2 kapalı, 1000 m2 açık alanda, tecrübeli kadrosuyla üretim yapmaktadır.

Birçok ülkeye ihracat gerçekleştirerek adını yurtdışında da duyuran Uçak Metal Enj. San. A.Ş., son teknolojiye sahip, uzun ömürlü, ergonomik, hızlı ve verimli makineler üretirken, serviste de en iyi kaliteyi sunmayı hedeflemektedir.

Firma, ilk defa 2001 yılında Türkiye’de sektöründe kalitesini EN-ISO Kalite Belgesi ile belgelendirmiştir. Aynı zamanda Metal Enjeksiyon makinelerini CE belgesi ile müşterilerine sunmaktadır.

Günümüzün artan ihtiyaçları göz önüne alındığında sürekli gelişim içerisinde olan firma en son gelişmeleri takip ederek, en yüksek teknolojiyi makinelerine uygulamakta ve müşteri memnuniyeti öneminin bilinci ile kazancının büyük kısmını Ar-Ge çalışmaları için kullanmaktadır. Firmanın uygulamaya koyduğu çok zor parçaların dökümünde bile üretim firelerinin %1’lere inmesini sağlayan yeni enjeksiyon sistemi en son tasarımlarının birine örnek olarak gösterilebilir.

Yeni ürünü olan Rotor alüminyum presleri, adından da anlaşılacağı gibi rotor sac paketinin dış yüzüne yakın açılan oyuklar içine eritilmiş aluminyum konulmasını sağlayan özel makinelerdir.

Klasik yatay alüminyum enjeksiyon basınçlı döküm makineleri ile yapılan veya yapılmaya çalışılan işlemler ile rotorlarda sorunlarla karşılaşılmaktadır. Bu makineyle hava boşlukları en aza indirilir, kaliteli baskı alınır, enerji tasarrufu sağlanır, dik enjeksiyon olduğundan dolayı yerden kazanılır ve kalıplarınız çok daha uzun ömürlü olur.

Hidroteknik makine ve yan ürünleri, sistem ve üretim çözümleriyle sektöründe lider konumdadır.
Hem uluslararası hem de Türkiye’de, sektörünün önde gelen firmalarına üstün performanslı ve uzun ömürlü ürünler sunar.

Bugün Hidroteknik makineleri, enjeksiyon döküm piyasalarına 1960’lı yıllardan beri sunulmaktadır. Her gün gelişen Hidroteknik olarak koyduğu yüksek randımanlı, mükemmel güvenilirlik ve bakım kolaylığı gibi maliyetleri düşüren, çevre emisyonlarını azaltan hedeflerini geleceğe taşımaktadır.

Ürünleri:
• Soğuk Kamara Metal Enjeksiyon Makineleri
• Rotor Preslerimiz
• Elektrikli Ve Lpg’li Ergitme / Dinlendirme Fırınları
• Çapak Kesme (Trım) Presleri
• Döküm Kepçe Robotları
• Hazne- Piston Yağlama Otomatları

Haberin Kaynağı : SUBCONTURKEY YAN SANAYİ ve TEDARİKÇİ GAZETESİ


30.10.2013

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş