Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Makina-Metal-Kalıp-Döküm > Tüm Makina-Metal-Kalıp-Döküm Haberleri

Hannover’da Coşkunöz Kalıp Makina’ya Büyük İlgi

Hannover’da Coşkunöz Kalıp Makina’ya Büyük İlgi

Coşkunöz Kalıp Makina EuroBLECH 2018’e Damga Vurdu

 

Coşkunöz Kalıp Makina, dünyanın en büyük sac işleme fuarı olan EuroBLECH’te yoğun ilgi gördü. Türkiye’nin en büyük otomotiv kalıbı üretim kapasitesine sahip firması olan Coşkunöz Kalıp Makina’nın 35 yıllık sektör deneyimi, sektörün liderlerinin ve tedarikçilerin dikkatlerini çekti.

Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenen ve 41 ülkeden 1.500 katılımcıyı bir araya getiren Uluslararası Sac Levha İşleme Teknolojisi Fuarı EuroBLECH’te Coşkunöz Kalıp Makina’ya büyük ilgi vardı. Coşkunöz Kalıp Makina, köklü imajı ve ürün kalitesi ile uluslararası rakiplerinin arasından sıyrıldı. 1983 yılından itibaren Türkiye’nin kalıp imalatı  pazarında öncü olan Coşkunöz Kalıp Makina, fuarın en çok ziyaretçi çeken firmalarından biri oldu.

23-26 Ekim 2018 tarihleri arasında gerçekleşen fuar dünya otomotiv ve sac işleme sektörünün devlerini tek çatı altında topladı. Türkiye’den 97 firmanın katıldığı fuarda Coşkunöz küresel ölçekte ilgi çeken firmalardan oldu.

Fuardaki ilgiden memnun olduğunu belirten Coşkunöz Kalıp Makina Genel Müdürü        Alkım Denizciler; “Bu sene de EuroBLECH’te 35 yıllık sektör tecrübemiz, A sınıfı kalitedeki ürünlerimiz ve önemli referanslarımız ile ziyaretçileri etkiledik.  Önceki yıllarda pazar payımızın büyük bir kısmı Avrupa pazarı  olurken, son yıllarda Rusya pazarında yaptığımız  iş birlikleri ve yüksek ihracat paylarımızla müşteri ve marka ağımızı büyütmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Fuar sonrası anlaşmalarla birlikte 2019’da rotamıza yeni coğrafi bölgeler ekleyerek dünyanın her bölgesine ihracat yapıyor olacağız. Türkiye’nin en büyük otomotiv kalıp üretimi kapasitesine sahip olduğumuzu sektörün global müşteri temsilcilerine duyurmamızın temel amacı ülkemiz ihracatına katkı sunmaktır.” dedi.

Coşkunöz Kalıp Makina hedefleri doğrultusunda büyümeye emin adımlarla devam ediyor

Coşkunöz Kalıp Makina, OEM ve diğer sanayi firmalarının verimlilik ve kalite hedeflerini karşılamak amacıyla, yenilikçi ve kalite odaklı çalışmalarını, güçlü makina parkı ve kalıp yetkinliklerini ziyaretçileri ile paylaştı. Anahtar teslim proje yönetimi anlayışıyla  ülkelerin pazar taleplerine yönelik ileri mühendislik yetenekleri ile çözümler sunan Coşkunöz, fuarda uluslararası müşterileri ile bir araya geldi.

Üretim kapasitesinin %90’ını Avrupa’ya ihraç eden Coşkunöz Kalıp Makina hedefleri doğrultusunda büyümeye emin adımlarla devam ediyor.

Fotoğraf2 (soldan sağa): Coşkunöz Kalıp Makina A.Ş. Satış Yetkilisi  Seyhan ACAR, Coşkunöz Kalıp Makina A.Ş. Mühendislik Müdürü Rıfkı ÇELİK, Coşkunöz Kalıp Makina A.Ş. Ticari Genel Müdür Yardımcısı Yılmaz ÇORUH, Coşkunöz Kalıp Makina A.Ş. Genel Müdürü Alkım DENİZCİLER, Coşkunöz Kalıp Makina A.Ş. Satış ve İş Geliştirme Müdürü Pelin ERÇELİK, Coşkunöz Kalıp Makina A.Ş. Proje Ticari Lideri Arif TAŞKIN

 

Coşkunöz Holding

Temelleri 1950 yılında atılan ve otomotiv yan sanayisinin katma değer üreten önemli kuruluşları arasında yer alan Coşkunöz Holding’in aynı zamanda savunma, havacılık, enerji, çevre teknolojileri ve bilişim alanlarında yurt içinde ve yurt dışında yatırımları mevcuttur. 60 yılı aşkın sanayi tecrübesini faaliyet gösterdiği alanlarda tüm paydaşları için değere dönüştüren Coşkunöz Holding; Magnetto ve PJSC MMK şirketleri ile iş ortağıdır.

 

 

 


08.01.2019

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş