Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Makina-Metal-Kalıp-Döküm > Tüm Makina-Metal-Kalıp-Döküm Haberleri

Fastener Fuarı Stuttgart 2017: Bağlantı Elemanları Endüstrisinin Öncü Fuarı Büyümeye Devam Ediyor

Fastener Fuarı Stuttgart 2017: Bağlantı Elemanları Endüstrisinin Öncü Fuarı Büyümeye Devam Ediyor

Fastener Fair Stuttgart 2017, Bağlantı Elemanları endüstrisinin dünyada önde gelen fuarı, 28 - 30 Mart 2017 tarihleri arasında Almanya'nın Stuttgart Fuar Alanlarında 1, 3 ve 5 numaralı salonlarda gerçekleşecek. Mevcut net sergi alanını 20.500 metrekareye çıkaran yeni salon konumu, serginin bir önceki etkinliğe kıyasla% 7 oranında daha fazla büyümesini sağladı. Mevcut stand alanının % 97'si şu ana kadar rezerve edildi.

Bugüne kadar 41 ülkeden yaklaşık 790 firma, 7. Uluslararası Bağlantı Elemanları fuarında stand aldı. Almanya, Fransa, İtalya, Hollanda, İspanya ve Birleşik Krallık ve Türkiye Avrupa'daki en büyük katılımcı ülkeler oldu. Asyalı katılımcıların başında da Çin, Hindistan ve Tayvan gelmektedir.

Fastener Fair Stuttgart 2017'nin daha da büyümesi sektörün görünümünün şu anda oldukça olumlu olduğunu ortaya koyuyor. "Şu anda, bağlantı elemanı ve sabitleme sektörü; otomotiv endüstrisinden,  inşaat sektörüne, fabrika otomasyonundan imalat sanayinin tüm alanlarındaki gelişmelerden de olumlu etkileniyor. Bu konular, artan üretkenlik ve kalite ile çeşitli materyallerin birleşmesi ile karakterize olan bağlantı elemanları ve sabitleme teknolojileri üreticileri için yeni pazarlar yaratıyor. 

Fastener Fair Stuttgart Fuar Profili bağlantı ve sabitleme endüstrisinin tüm alanlarını kapsıyor. Endüstriyel bağlantı elemanları ve bağlantı elemanları, inşaat sabitleme parçaları, montaj ve montaj sistemleri ile diğer bağlantı elemanları ve imalat teknolojisini kapsıyor. Fuar distribütörleri, tedarikçileri, üreticileri ve diğer endüstri profesyonellerini hedefliyor ve bu nedenle de tüm sektörün yine buluşma yeri olacak.

Fastener Fair Stuttgart 2017 de yer almak isteyen şirketlerin, hala mevcut olan sınırlı sayıda stand için organizatör Mack Brooks yetkilileri ile iletişime geçebilirler.

 


04.05.2017

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş