Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Makina-Metal-Kalıp-Döküm > Tüm Makina-Metal-Kalıp-Döküm Haberleri

Dirinler’den Yine Bir Gurur Kaynağı Türkiye’de Bir İlk Daha

Haberle ilgili fotoğraflar

Dirinler’den Yine Bir Gurur Kaynağı Türkiye’de Bir İlk Daha

36 Eksen Özel Frezeleme ve Tornalama Tezgahı

36 Eksen Özel Frezeleme ve Tornalama Tezgahı’nın lansmanında konuşan Dirinler Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Dirin;"Değişik tonajlarda hidrolik ve eksantrik presler üretimiyle Türk ve dünya piyasalarında Dirinler olarak kendimizi kanıtladıktan sonra geçtiğimiz yıllarda CNC takım tezgahları da üretmeye başladık. Ürünlerimizi yurt dışında gelişmiş sanayi ülkeleri dahil (Almanya, Hollanda, Fransa, İtalya gibi) 5 kıtada 55’den fazla ülkeye ihraç etmenin haklı gururunu da yaşamaktayız." dedi.

Kurucumuz, atamız, Cemal Dirin’in bize bırakmış olduğu değerlerle bu bayrağı daha ileriye taşıyabilmiş olmanın ve böyle bir proje ile karşınızda olmanın onurunu yaşıyoruz. Öncelikle bu projede emeği geçen ve Dirinler Ailesinin bir parçası olan çalışma arkadaşlarımızın tamamına teşekkürü bir borç biliyoruz. Canla başla, gece gündüz demeden projenin hayata geçmesi için çalışan ekibimiz sayesinde bugün bu gururu sizlerle paylaşabiliyoruz. Paranın her şey olmadığına, zaten kaliteli ve düzgün bir iş yapıyorsak bunun getirisinin mutlaka bir zaman ve bir şekilde olacağına inananlardanız. Ülkem bana ne yaptı değil, ben ülkeme ne yaptım diye düşünüyoruz.

36 Eksen Özel Frezeleme ve Tornalama Tezgahı tamamen Dirinler bünyesinde ve özgün olarak tasarlanmıştır. Bu tasarım sayesinde, verimliliği benzerlerine kıyasla % 80 oranında artan yeni ürünümüzü sizlerle paylaşmaktan büyük sevinç ve gurur duyuyorum.Diyen Mustafa Dirin, bu tezgahın ülkemize ve makine sektörüne büyük bir katma değer kazandıracağını söyledi.

CNC Takım Tezgahları konusunda Drinns markasıyla müşteriye özel çözümler sunan Dirinler Sanayi Makinaları A.Ş.bugünlerde Türkiye’de yine bir ilki gerçekleştirerek 36 Eksen Özel Frezeleme ve Tornalama Tezgahını ülkemize kazandırmanın gururunu yaşamaktadır. Tamamen Dirinler bünyesinde ve özgün olarak tasarlanmış tezgah birbirini bütünleyen 6 ayrı eş istasyondan oluşmaktadır. Bu özel tasarım sayesinde sistemin komple durmasının önüne geçilmiş ve altı ayrı istasyonun her biri ihtiyaç duyulan her ayrı operasyonu yapabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Bununla beraber istasyonların birbirinden bağımsız şekilde ayrı bir makine gibi çalışması da sağlanmıştır.Bu tezgah, üretimin %80 oranında hızlanmasını sağlayarak müşteriye ve makine sektörüne büyük bir katma değer kazandıracaktır.Özel ve çok sayıda islenecek parçaların istenilen toleranslarda hızlı ve yüksek kalitede üretilmesini sağlamak amacıyla üretilen bu makine otomotiv, savunma sanayi ve havacılık gibi yüksek hassasiyet isteyen ve yüksek adetli parça ihtiyacı olan sektörlere büyük kolaylık sağlayacaktır.

Haberin Kaynağı : Dirinler Makina


19.12.2013

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş