Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Makina-Metal-Kalıp-Döküm > Tüm Makina-Metal-Kalıp-Döküm Haberleri

Çelikiş, Tel ve Makinede Yeni Çalışma Anlayışıyla Piyasadaki Rekabeti Artırdı

Çelikiş, Tel ve Makinede Yeni Çalışma Anlayışıyla Piyasadaki Rekabeti Artırdı

Çelikiş sektördeki  17. yılında geniş makine çeşitliliği ile başta yay sanayi, cıvata, çivi olmak üzere otomotiv, elektronik, beyaz eşya, inşaat, tarım, tekstil vb. birçok alanda hizmet vermeye devam etmektedir.

Yeni makine üreticileriyle yaptığımız anlaşmalarla portföyümüzü genişlettik. Türkiye distribütörlüğü için anlaşma imzaladığımız dünyanın en kaliteli tel çivi imalatçısı ZEUS’u müşterilerimizle buluşturduk. ZEUS olarak çivi ovalama, tele dizme ve plastiğe dizme makinalarında daha uygun alternatif çözümler üretmeyi başardık. Çift kafa kesme sistemi sayesinde, düşük yatırım ile daha yüksek üretim adetlerini yakaladık.

 

-Çivi Makinaları,

-Çivi Ovalama,

-Çivi Tele dizme / plastiğe dizme,

Baskı ve form yayı makineleri, tel şekillendirme makineleri, tel büküm makineleri, ısıl işlem fırınları, yay taşlama makineleri, yay test cihazları ve makine yedek parça satışlarındaki her sene artan pazar payımız müşterilerimizin bize güveninin ve memnuniyetinin göstergesidir.

-Yay form makinaları

-Baskı yayı makinaları,

-Tel bükme makinaları,

- Kalıplı form makinaları

Yeni sektörlerimiz arasında Cıvata, Vida üretimi ve bunların üretim sonrası paketlemesi ile en kısa zamanda yeni makinalarımızı paylaşacağız. Piyasada bulunan az sayıda tedarikçiye karşılık daha fazla makine çeşitliğini sağlamayı hedeflemekteyiz. Bu sayede bağlantı sektörüne çok daha fazla makine kazandıracağız.  

-Cıvata Makinaları,

-Somun Makinaları,

-Özel parça Presleri,

-Paketleme makinaları,

Müşterilerimize daha fazla kolaylık sağlamak amacı ile ödeme konusunda alternatif ödeme planları sunmaktayız. Piyasanın daralan iş gücü ve ödeme durumuna karşılık uzun vadeli leasing çalışmalarını sağlayarak müşterilerimizin uzun vadeli kredi ihtiyaçlarını karşıladık. Daha fazla stok makine ile kısa zamanda makina yatırımı ihtiyacı olan firmalara çözümler ürettik. 

Her zaman müşterileriyle üretici-tedarikçi ilişkisi içinde değil, her konuda çözüm ortağı ve güvenilir bir partner olarak çalışmayı ilke edinen Çelikiş en büyük sermayesinin müşterilerinin güveni olduğunun bilinciyle çalışmaya devam etmektedir.

Çelikiş Çalışma Ekibi Basın Sözcüsü – Ömer Demirhan


27.04.2017

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş