Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Makina-Metal-Kalıp-Döküm > Tüm Makina-Metal-Kalıp-Döküm Haberleri

Çelikiş, Bağlantı Elemanları Sektörüne Tel Tedarik Ediyor

Çelikiş, Bağlantı Elemanları Sektörüne Tel Tedarik Ediyor

Çelikiş Tel ve Tel Ürünleri Tic. ve San. Ltd. Şti Satış Mühendisi Mehmet Gün ile Fastener Fair Stuttgart fuarında görüştük ve hem firmaları hem de fuar izlenimleri hakkında bilgiler aldık.

SUBCONTURKEY: Firmanızın kurumsal kimliği hakkında bilgi verir misiniz?

Mehmet Gün: 2001 yılında kurulan firmamız, Çelikiş Çelik Tel ve Tel Ürünleri Tic. ve San. Ltd. Şti. bağlantı elemanları sektörüne hizmet etmektedir. Hizmet sağladığımız tedarikçilerimiz arasında Yeswin Machinery Co. Ltd. ve Zeus Techno Inc. bulunmaktadır. 

Yeswin Machinery Co. Ltd. firması Tayvan’ın önde gelen soğuk dövme presi üreticilerindendir. İş birlikteliğimizle, 3-4-5 vuruşlu cıvata presleri, 5-6-7 vuruşlu özel parça presleri, ovalama makinaları ve kalıp parçaları konusunda hizmet vermekteyiz.

Zeus Techno Inc. firması Güney Kore’den tüm dünyaya çivi üretim, ovalama ve tele-plastik şeride-kağıda çivi dizme makinası sunmaktadır. İş birlikteliğimizle çivi sektörüne hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz.

SUBCONTURKEY: Fastener Fair Stuttgart fuarı sizin için nasıl geçti? Beklentilerinizi karşıladı mı? Fuardaki gözlemlerinizi paylaşır mısınız?

Mehmet Gün: Fastener Fair Stuttgart fuarı, bağlantı elemanları sektörünün sac ayaklarını oluşturan, “Tedarikçi – Üretici – Son Kullanıcı“ üçlüsü için ortak noktada buluşma imkanı sağlamaya, bu organizasyonda da devam etti. Ülke olarak, yüksek sayıda üretici firmamızın katılımcıyla, sektörümüz için önemli olan bu fuara damgamızı vurduk. Olumlu yansımalarını, tüm üreticilerimizin çok kısa sürede almalarını ümit ediyoruz.

Türkiye tedarikçisi olduğumuz, soğuk dövme presi üreticisi Yeswin Machinery Co. Ltd. firmasının standında, ülkemizden gelen üreticilerimizi ağırlamaktan mutluluk duyduğumuzu, sektörümüzün daha da başarılı olabilmesi için, Çelikiş Çelik Tel ve Tel Ürünleri Tic. ve San. Ltd. Şti. ve Yeswin Machinery Co. Ltd. iş birlikteliğiyle elimizden gelen hizmeti vereceğimizi, bir kez daha belirtmek isteriz. 

 

 


22.05.2017

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş