Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Makina-Metal-Kalıp-Döküm > Tüm Makina-Metal-Kalıp-Döküm Haberleri

Askaynak’tan CleanArc® Duman Emme Sistemleri

Askaynak’tan CleanArc® Duman Emme Sistemleri

Türkiye’nin lider kaynak uzmanı Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, CleanArc® Duman Emme Sistemleri ile sektörde fark yaratıyor.

Askaynak markasıyla satışa sunulan CleanArc® Duman Emme Sistemleri, işletme içinde bölgesel olarak yapılan metal, seramik ve plastik parçaların kaynağından çıkan kaynak dumanını ortamdan yok ediyor. İşletmelerde tehlikeli kimyasal maddeler ile çalışmalarda alınması gereken önlemler kapsamında, çalışanların maruz kalacakları madde miktarlarının ve maruziyet sürelerinin mümkün olan en az düzeyde olması büyük önem taşıyor. Teknolojik gelişmelerin dikkate alınarak, uygun proses ve mühendislik kontrol sistemlerinin seçilip, uygun makine, malzeme ve ekipman kullanılması da işverenin sorumlulukları arasında yer alıyor. Bu anlamda iş sağlığı ve güvenliği açısından duman emme sistemlerinin kullanılması bir yasal zorunluluk haline geliyor. Bu noktada CleanArc® Duman Emme Sistemleri kirli havayı efektif bir şekilde filtreleyerek, ideal şartları sağlıyor. Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak’ın çok sayıdaki yenilikçi ürünü hakkında bilgi almak içinwww.askaynak.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Askaynak markasıyla satışa sunulan CleanArc® Duman Emme Sistemleri, kaynak yapılan ortamlardaki kaynak dumanını etkin bir şekilde filtreleme olanağı sunuyor. CleanArc® Duman Emme Sistemleri, işletme içinde bölgesel olarak yapılan metal ve plastik parçaların kaynağından çıkan kaynak dumanını ortamda yok ediyor.

 

CleanArc M100 ve CleanArc M100E mobil duman emme üniteleri; kaynak yapılan ortamlardaki kaynak dumanını etkin bir şekilde filtreleyerek olumsuz durumları önlüyor. Kendi kendini temizleyebilme özelliğine sahip olan CleanArc MC100 duman emme ünitesi ise tüm metal ve plastiklerin proseslerinde duman arındıran bir ürün olma özelliğine sahip. CleanArc MC200 ise kendi kendini temizlerken, çift kollu duman emme özelliği ile daha ağır kaynak uygulamalarında verimli bir çalışma sunuyor.

 

İşletmelerde tehlikeli kimyasal maddelerle yapılan çalışmalarda alınması gereken önlemler kapsamında, çalışanların maruz kalacakları madde miktarlarının ve maruziyet sürelerinin mümkün olan en az düzeyde olması gerekiyor. Teknolojik gelişmelerin dikkate alınarak uygun proses ve mühendislik kontrol sistemlerinin seçilip, uygun makine, malzeme ve ekipman kullanılması büyük önem taşıyor. Bu anlamda iş sağlığı ve güvenliği açısından duman emme sistemlerinin kullanılması önemli bir yasal zorunluluk haline geliyor. Bu noktada CleanArc® Duman Emme Sistemleri kaynak dumanını etkin bir şekilde filtreleyerek, olumsuz durumları önlüyor ve işletmeler için ideal şartları sağlıyor.

 

CleanArc® Duman Emme Sistemleri ile Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak’ın çok sayıdaki yenilikçi ürünü hakkında bilgi almak için www.askaynak.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.


25.05.2017

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş