Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Makina-Metal-Kalıp-Döküm > Tüm Makina-Metal-Kalıp-Döküm Haberleri

As Metal A.Ş., 50 Yıldır Demir-Çelik ve Yapı Malzemeleri Konularında Faaliyet Gösteriyor

As Metal A.Ş., 50 Yıldır Demir-Çelik ve Yapı Malzemeleri Konularında Faaliyet Gösteriyor

Bystronic ten aldığı BsStar 3015 10000 makinesi ile yatırımlarına devam eden As Metal A.Ş., daha hızlı ve kaliteli kesim yaparak müşterilerine rekabette üstünlük kazandırıyor.

As Metal A.Ş. Ekibi demir çelik ürünlerini hızlı ve istenilen kalitede müşterilerine sunduklarını belirterek sorularımızı yanıtladılar.


SUBCONTURKEY: As Metal A.Ş. nin hikayesini anlatır mısınız?

1969 yılında kurulan ve önümüzdeki yıl 50. yılını tamamlayacak olan firmamız, Gaziantep Örnek Sanayi Bölgesinin karşısındaki 25 dönüm faaliyet alanında 150 personeli ile demir- çelik ve yapı malzemeleri konusunda satış ve demir çelik ürünlerinin işlenmesi konusunda faaliyet göstermektedir.

SUBCONTURKEYÜrünleriniz ve makine parkurunuz hakkında bilgi verir misiniz?

Hepsi Bystronic olmak üzere (ByAutonom 6kW, BySprint Pro 6kW, BySprint Fiber 3 kW, ve son olarak ByStar Fiber 10 kW) 4 lazer tezgahımız var. Yanı sıra 10 adet cnc abkant, 3 adet plazma oxi tegahları, kumlama hattı, profil delme hattı, muhtelif sac-profil eğim-kesim makineleriyle hizmet vermekteyiz.

SUBCONTURKEY: 2017 Ekim de devreye aldığınız ByStar 3015 10000 yatırımınız hakkında bilgi verir misiniz?

Mevcut kesim işlerimizi daha hızlı ve kaliteli kesebilmesinin yanında, yapılamayanı yapan ilgi odağı haline gelen bir yatırım oldu. Her Bystronic yatırımımızda olduğu gibi lider konumda ve bulunduğu pazarın iş kalitesini artıran bir tezgah. Sorunsuz demir dışı metaller kesimi ve daha yüksek kalınlıklardaki siyah sacın azot kesimi ile iş yapma alanımızı arttırdı.

SUBCONTURKEY :Bu makine ile ne tür avantajlar sağladınız/sağlayacaksınız?

30 mm alüminyum ve krom kesimi ile bu tip işlerin zaman zaman su jeti ve dik işlem gibi makinelerin işlerini çalarak daha hızlı ve sorunsuz yapılabilmesi neticesinde bu konularda müşterilerimize rekabette üstünlük kazandırdı. Yüksek kalınlıklarda siyah sac kesimini azot gazı ile kesebilmesi sebebiyle boya yüzeyindeki sorunlarımız bitti.


SUBCONTURKEY: Makinelerinizde hangi sektörlere ne tür hizmetler sağlıyorsunuz?

Özel bir hizmet alanımız yok. Bizim uzmanlık alanımız demir çelik ürünlerini hızlı ve istenilen kalitede müşterilerimize ulaştırmak. Bu tip hizmetler, pazarda ulaşılabilir hale geldikçe ve insanlar bu işlemlerde dış kaynaklamayı özümsedikçe; kendi işlerine dönerek daha faydalı işler yapabiliyorlar.


SUBCONTURKEY: As Metal A.Ş. olarak 2018 yıl sonu beklentileriniz nelerdir? Hedeflerinizden bahseder misiniz?

2018 bölge özelinde ve dünyada yaşanan olumsuz gelişmeler sebebiyle kolay olmayacak.
Bu yıl ve 2019 için çok iç açıcı konuşamıyoruz ancak makine ve metal imalat olarak Türkiye de sektörün çok daha iyi yere geleceğini de biliyor ve ona göre konumlanıyoruz.

SUBCONTURKEY: Eklemek istedikleriniz var mı?

Bystronic Türkiye çalışanlarının müşteri odaklı çalışmaları şimdiye kadar ki başarılarının temelini oluşturuyor. Firmanın konusunda uzman tüm çalışanlarına özverilerinden ötürü teşekkür ediyorum.

 


30.07.2018

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş