Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Kimya > Tüm Kimya Haberleri

   Tursil’den Keyifli Yarışma, “Çamaşır Çoksa, Tursil’le Yıka!”

Etiketler

tursil

Tursil’den Keyifli Yarışma, “Çamaşır Çoksa, Tursil’le Yıka!”

Hanımların çamaşırdaki en büyük yardımcısı Tursil, yenilenen ürünlerinin tanıtımı için şimdi son derece keyifli bir yarışma gerçekleştiriyor. 

Tek bir şişesiyle 790 adet kirli çamaşıra* göz alıcı temizlik ve ferahlık sağlayan Tursil, çeşitli AVM’lere yerleştireceği dev şişesiyle toplam kaç adet çamaşır yıkanabileceğini soruyor. “Çamaşır çoksa, Tursil’le yıka!” sloganıyla gerçekleştirilen yarışmada, doğru cevabı bilen ya da en yakın tahmini yapanları ise birbirinden değerli ödüller bekliyor.

Çamaşırda temizliğin simge ismi Tursil, şimdi eğlenceli ve ödüllü bir yarışmaya imza atıyor. Tek şişeyle 790 adet çamaşır* yıkayan Tursil, çeşitli AVM’lere yerleştirilecek dev şişesiyle toplam kaç tane çamaşır yıkanabileceğini soruyor. Tursil’in dev şişesi, 25-26-27 Mart tarihlerinde İstanbul Optimum AVM’de, 1-2-3 Nisan’da İstanbul Cevahir AVM’de, 8-9-10 Nisan’da İzmir Optimum AVM’de, 15-16-17 Nisan’da Ankamall Ankara’da ve 22-23-24 Nisan tarihlerinde Bursa Özdilek AVM’de olacak. Dileyenler, tahmin içeren cevaplarını www.tursilhesabi.com adresine göndererek yarışmaya katılacak. 25 Mart 2016 tarihinde başlayacak yarışma 30 Nisan 2016 tarihine kadar sürecek. Sonuçlar ise 11 Mayıs 2016 tarihinde açıklanacak. Doğru yanıtı ya da doğru yanıta en yakın tahmini yapan 5 yarışmacı çamaşır makinesi, 10 kişi Tursil hediye paketi ve 15 kişi de ütü kazanacak.

*33 Yıkama = 790 Çamaşır. Çamaşır adedi t-shirt, şort gibi giyim parçaları baz alınarak belirlenmiştir.

Henkel dünya çapında Çamaşır ve Ev Bakımı, Beauty Care ve Yapıştırıcı Teknolojileri olmak üzere üç iş biriminde lider markalar ve teknolojilerle faaliyet göstermektedir. 1876 yılında kurulan Henkel; Persil, Schwarzkopf ve Loctite gibi tanınmış markaları ile faaliyet göstermekte ve hem tüketici ürünleri hem de endüstriyel alanda, global olarak pek çok pazar liderliği bulunmaktadır. Tüm dünyada yaklaşık 50.000 çalışanı bulunan Henkel, 2015 mali yılında 18 milyar 100 milyon Euro’luk satış ve 2 milyar 900 milyon Euro’luk faaliyet karı gerçekleştirmiştir. Henkel imtiyazlı hisse senetleri, Almanya DAX borsa endeksine kayıtlıdır.

Haberin Kaynağı : Med Partners Halkla İlişkiler


25.03.2016

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş