Ana Sayfa > Sektör Haberleri > Kalıp > Tüm Kalıp Haberleri

MOLD EXPO TURKEY 2016 / Kalıp Fuarı için Geri Sayım Başladı

MOLD EXPO TURKEY 2016 / Kalıp Fuarı için Geri Sayım Başladı

Kalıp Teknolojileri Sektör Buluşması 05 – 07 Mayıs 2016 tarihlerinde Pullman Convention Center İstanbul’da buluşacak!

Başta Otomotiv Sanayi Üreticileri ve Yan Sanayileri olmak üzere, Beyaz Eşya Üreticileri, Savunma ve Havacılık Sanayi, Elektrik ve Elektronik Sektörü, Medikal ve Sağlık Sektörü, İklimlendirme, Soğutma, Klima, Gıda, Ambalaj ve Plastik Sanayilerinin ziyaretine sunulacak Kalıp Fuarı sektörün en büyük buluşma noktası olacak.

Fuar tanıtımlarının yoğun bir şekilde yapılacağı Kalıp Fuarı, başta Almanya olmak üzere, Romanya, Polonya, Rusya, Litvanya, Mısır, Bulgaristan ve İran’da tanıtılacak. Otomotiv ve Beyaz Eşya Üreticilerinin fuarı ziyaretleri için yurtdışında çok kapsamlı tanıtımlar yapılacak.

05 - 07 Mayıs 2016 tarihleri arasında düzenlenecek olan Kalıp Fuarı, çok sayıda firmanın katılımıyla gerçekleşecek. Fuar, kalıp üreticilerinin yanı sıra ana sanayi firmalarının satın alma yetkilileri ile bir araya gelecekleri, yeni ürün ve hizmetlerini tanıtacakları bir platform oluşturacak.

Kalıp Fuarı, Katılımcı firmaların, potansiyel alıcılarla görüşme ve iş geliştirme fırsatı yakalayacağı bir zemin oluşturacaktır. Uluslararası firmaların ziyaretinin sağlanacağı fuar hem katılımcısına hem de profesyonel ziyaretçilerine yarar sağlayacaktır.

Kalıp Fuarı yurtiçi ve yurt dışında büyük ses getirecek.

Mold Expo – Kalıp Fuarı hakkında daha detaylı bilgi ve online davetiye için www.demosfuar.com.tr web sitemizden yararlanabilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL ETKİNLİKLER:

Kalıp Fuarı Türkiye olarak düzenlenecek Endüstriyel Etkinliklerde, kalıp teknolojilerinin yaygın kullanıldığı sektörlerin dernekleri ve önde gelen firmaları ile birlikte düzenleyeceğimiz panellerden bazıları:

Otomotiv Yan Sanayi Uygulamalarında Kullanılan Kalıp Teknolojilerindeki Son Gelişmeler.
Beyaz Eşya Sanayi’nde Kalıp Uygulamaları
Makine İmalat Sanayi'nde Kalıp Kullanımı
Savunma Sanayi'nde Kalıp Kullanımı.

Kalıp Fuarı, MAKİM (Manisa Kalıp ve Makina İmalatçıları Derneği) tarafından desteklenmektedir. www.manisamakim.com

KATILIMCI PROFİLİ / Ürün Grupları:

Metal Enjeksiyon Kalıpları, Termoform Kalıplar, Sıvama Kalıplar, Plastik Kalıplar, Şişirme Kalıplar, Model Kalıplar, Kesme Kalıplar, Pres Kalıplar, Friksiyon Kalıplar, Kauçuk Enjeksiyon Kalıplar, EPS Kalıplar, Sac Metal Kalıplar, Döküm Kalıplar, Dövme Kalıplar, Cam Kalıplar, CAD-CAM Sistemler, Kalıp Parlatıcıları, Mühendislik-Danışmanlık, Ek Parçalar ve Diğer. Ayrıca kalıp imalatında kullanılan tüm Makineler, Tezgahlar, Kimyasallar, Hammaddeler, Bilgisayar ve Programları, Bağlantı Elemanları, Takım Tutucular, Sistemler, Elemanlar ve Malzemeler.

Haberin Kaynağı : Demos Fuarcılık


25.11.2015

Firma Ürün Arama Motoru

ÜCRETSİZ OLARAK FİRMANI HEMEN EKLE

Sektör Rehberi

Üye Firma Giriş